Mistrovství Evropy v judu 2017 – podrobné výsledky žen
Podrobné výsledky z mistrovství Evropy v judu za rok 2017 ve váhových kategoriích žen.
Herní systém
Judistky se utkávají mezi sebou v pavouku. Porazené čtvrtfinalistky postupují do oprav, ze kterou mohou postopit do boje o 3. místo. Klasifikované jsou judistky, které v turnaji vyhrály alespoň jeden zápas.
Podrobné výsledky
Superlehká váha žen do 48 kg
- Datum: 20. dubna 2017
S. | Č. | Judista | Vyřazovací boje | CP | Opravy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1/32 | 1/16 | čtvrtfinále | semifinále | finále | o 3. místo | 1. kolo | ||||
A | 1. | Milica Nikolićová (SRB) | volný los | |||||||
2. | Maria Siderotová (POR) | 3./ | ||||||||
3. | Alexandra Popová (ROU) | 2./ | ||||||||
4. | Marija Persidská (RUS) | volný los | ||||||||
5. | Darija Bilodidová (UKR) | volný los | ||||||||
B | 6. | Noa Minskrová (ISR) | volný los | |||||||
7. | Olga Aladošviliová (GEO) | volný los | ||||||||
8. | Éva Csernoviczká (HUN) | volný los | ||||||||
9. | Gülkader Şentürková (TUR) | 10./ | ||||||||
10. | Ajša Gurbanliová (AZE) | 9./ | ||||||||
C | 11. | Maryna Čerňaková (UKR) | volný los | |||||||
12. | Joana Diogová (POR) | 13./ | ||||||||
13. | Ewa Konieczná (POL) | 12./ | ||||||||
14. | Monica Ungureanuová (ROU) | volný los | ||||||||
15. | Cinta Garcíaová (ESP) | volný los | ||||||||
D | 16. | Šira Rišonyová (ISR) | volný los | |||||||
17. | Fjolla Kelmendiová (KOS) | volný los | ||||||||
18. | Mélanie Clémentová (FRA) | volný los | ||||||||
19. | Francesca Milaniová (ITA) | 20./ | ||||||||
20. | Irina Dolgovová (RUS) | 19./ |
- reference
Pololehká váha žen do 52 kg
- Datum: 20. dubna 2017
S. | Č. | Judista | Vyřazovací boje | CP | Opravy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1/32 | 1/16 | čtvrtfinále | semifinále | finále | o 3. místo | 1. kolo | ||||
A | 1. | Majlinda Kelmendiová (KOS) | volný los | |||||||
2. | Chelsie Gilesová (GBR) | 3./ | ||||||||
3. | Karolina Pieńkowská (POL) | 2./ | ||||||||
4. | Darja Skrypniková (BLR) | 5./ | ||||||||
5. | Charline Van Snicková (BEL) | 4./ | ||||||||
6. | Evelyne Tschoppová (SUI) | 7./ | ||||||||
7. | Ariel Bezalelová (ISR) | 6./ | ||||||||
B | 8. | Alexandra Florianová (ROU) | volný los | |||||||
9. | Nazakat Azizová (AZE) | 10./ | ||||||||
10. | Réka Puppová (HUN) | 9./ | ||||||||
11. | Andreea Chițuová (ROU) | volný los | ||||||||
12. | Joana Ramosová (POR) | 13./ | ||||||||
13. | Madelene Rubinsteinová (NOR) | 12./ | ||||||||
C | 14. | Gili Kohenová (ISR) | volný los | |||||||
15. | Myriam Blavierová (BEL) | 16./ | ||||||||
16. | Leandra Freitasová (POR) | 15./ | ||||||||
17. | Amandine Buchardová (FRA) | 18./ | ||||||||
18. | Kelly Edwardsová (GBR) | 17./ | ||||||||
19. | Tena Šikićová (CRO) | 20./ | ||||||||
20. | Alesja Kuzněcovová (RUS) | 19./ | ||||||||
D | 21. | Distria Krasniqiová (KOS) | volný los | |||||||
22. | Bernadett Keligerová (HUN) | 23./ | ||||||||
23. | Agata Perencová (POL) | 22./ | ||||||||
24. | Odette Giuffridaová (ITA) | volný los | ||||||||
25. | Sose Balasanjanová (ARM) | 26./ | ||||||||
26. | İrem Korkmazová (TUR) | 25./ |
- reference
Lehká váha žen do 57 kg
- Datum: 20. dubna 2017
S. | Č. | Judista | Vyřazovací boje | CP | Opravy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1/32 | 1/16 | čtvrtfinále | semifinále | finále | o 3. místo | 1. kolo | ||||
A | 1. | Hélène Receveauxová (FRA) | volný los | |||||||
2. | Tihea Topolovecová (CRO) | volný los | ||||||||
3. | Ivelina Ilievová (BUL) | volný los | ||||||||
4. | Margriet Bergstraová (NED) | 5./ | ||||||||
5. | Julia Kowalczyková (POL) | 4./ | ||||||||
B | 6. | Timna Nelsonová Levyová (ISR) | volný los | |||||||
7. | Dzestina Kutkaitisová (LTU) | volný los | ||||||||
8. | Theresa Stollová (GER) | volný los | ||||||||
9. | Eteri Lipartelijaniová (GEO) | 10./ | ||||||||
10. | Ibolya Sirokiová (HUN) | 9./ | ||||||||
C | 11. | Nora Gjakovaová (KOS) | volný los | |||||||
12. | Anna Borowská (POL) | volný los | ||||||||
13. | Anastasija Konkinová (RUS) | volný los | ||||||||
14. | Anastasija Michajlovová (LTU) | 15./ | ||||||||
15. | Bekky Liveseyová (GBR) | 14./ | ||||||||
D | 16. | Jovana Rogićová (SRB) | volný los | |||||||
17. | Sappho Cobanová (GER) | 18./ | ||||||||
18. | Priscilla Gnetová (FRA) | 17./ | ||||||||
19. | Irina Zabludinová (RUS) | volný los | ||||||||
20. | Nazlıcan Özerlerová (TUR) | volný los |
- reference
Polostřední váha žen do 63 kg
- Datum: 21. dubna 2017
S. | Č. | Judista | Vyřazovací boje | CP | Opravy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1/32 | 1/16 | čtvrtfinále | semifinále | finále | o 3. místo | 1. kolo | ||||
A | 1. | Tina Trstenjaková (SLO) | volný los | |||||||
2. | Maja Blagojevićová (CRO) | 3./ | ||||||||
3. | Darija Davydovová (RUS) | 2./ | ||||||||
4. | Edwige Gwendová (ITA) | volný los | ||||||||
5. | Isabel Pucheová (ESP) | volný los | ||||||||
B | 6. | Elis Šlezingrová (GBR) | volný los | |||||||
7. | Karolina Tałachová (POL) | 8./ | ||||||||
8. | Sanne Vermeerová (NED) | 7./ | ||||||||
9. | Martyna Trajdosová (GEO) | volný los | ||||||||
10. | Magdalena Krsáková (AUT) | volný los | ||||||||
11. | Rotem Šorová (ISR) | volný los | ||||||||
C | 12. | Clarisse Agbegnenouová (FRA) | volný los | |||||||
13. | Daniela Kazanojová (BLR) | 14./ | ||||||||
14. | Amy Liveseyová (GBR) | 13./ | ||||||||
15. | Andreja Leškiová (SLO) | volný los | ||||||||
16. | Marijana Hasanbegovićová (CRO) | volný los | ||||||||
17. | Jekatěrina Valkovová (RUS) | volný los | ||||||||
D | 18. | Kathrin Unterwurzacherová (AUT) | volný los | |||||||
19. | Agata Ozdobová (POL) | volný los | ||||||||
20. | Margaux Pinotová (FRA) | volný los | ||||||||
21. | Nadja Bazynská (GER) | 22./ | ||||||||
22. | Cristina Cabañaová (ESP) | 21./ |
- reference
Střední váha žen do 70 kg
- Datum: 21. dubna 2017
S. | Č. | Judista | Vyřazovací boje | CP | Opravy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1/32 | 1/16 | čtvrtfinále | semifinále | finále | o 3. místo | 1. kolo | ||||
A | 1. | Marie-Eve Gahiéová (FRA) | volný los | |||||||
2. | Carola Paissoniová (ITA) | 3../ | ||||||||
3. | Lola Mansourová (BEL) | 2./ | ||||||||
4. | Anna Bernholmová (SWE) | volný los | ||||||||
5. | Sara Rodríguezová (ESP) | volný los | ||||||||
B | 6. | Szabina Gercsáková (HUN) | volný los | |||||||
7. | Szaundra Diedrichová (GER) | 8./ | ||||||||
8. | Büşra Katipoğluová (TUR) | 7./ | ||||||||
9. | Sanne van Dijkeová (NED) | volný los | ||||||||
10. | Victoria Bolohanová (MDA) | volný los | ||||||||
11. | Michaela Polleresová (AUT) | volný los | ||||||||
C | 12. | Barbara Matićová (CRO) | volný los | |||||||
13. | Jovana Pekovićová (MNE) | 14./ | ||||||||
14. | Elisavet Telciduová (GRE) | 13./ | ||||||||
15. | Katarzyna Kłysová (POL) | volný los | ||||||||
16. | Natascha Ausmaová (NED) | volný los | ||||||||
17. | Gabriella Willemsová (BEL) | volný los | ||||||||
D | 18. | Anka Pogačniková (SLO) | volný los | |||||||
19. | Giovanna Scoccimarrová (GER) | 20./ | ||||||||
20. | Şükran Bakacaková (TUR) | 19./ | ||||||||
21. | Aleksandra Samardžićová (BIH) | volný los | ||||||||
22. | Loriana Kukaová (KOS) | volný los |
- reference
Polotěžká váha žen do 78 kg
- Datum: 22. dubna 2017
S. | Č. | Judista | Vyřazovací boje | CP | Opravy | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1/16 | čtvrtfinále | semifinále | finále | o 3. místo | 1. kolo | ||||
A | 1. | Guusje Steenhuisová (NED) | 2./ | ||||||
2. | Antonina Šmeljovová (RUS) | 1./ | |||||||
3. | Assunta Galeoneová (ITA) | 4./ | |||||||
4. | Evelin Salánkiová (HUN) | 3./ | |||||||
B | 5. | Natalie Powellová (GBR) | 6./ | ||||||
6. | Beata Pacutová (POL) | 5./ | |||||||
7. | Klara Apotekarová (SLO) | 8./ | |||||||
8. | Yahima Ramirezová (POR) | 7./ | |||||||
C | 9. | Audrey Tcheuméová (FRA) | 10./ | ||||||
10. | Anna Maria Wagnerová (GER) | 9./ | |||||||
11. | Karen Stevensonová (NED) | 12./ | |||||||
12. | Migle Dudenasová (LTU) | 11./ | |||||||
D | 13. | Abigél Joóová (HUN) | 14./ | ||||||
14. | Valeria Ferrariová (ITA) | 13./ | |||||||
15. | Anastasija Turčynová (UKR) | 16 | |||||||
16. | Jarden Majersonová (ISR) | 15./ |
- reference
Těžká váha žen nad 78 kg
- Datum: 22. dubna 2017
S. | Č. | Judista | Vyřazovací boje | CP | Opravy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1/32 | 1/16 | čtvrtfinále | semifinále | finále | o 3. místo | 1. kolo | ||||
A | 1. | Kayra Sayitová (TUR) | volný los | |||||||
2. | Elen Kebadzeová (GEO) | volný los | ||||||||
3. | Carolin Weißová (GER) | volný los | ||||||||
4. | Ivana Šutalová (CRO) | volný los | ||||||||
B | 5. | Svitlana Jaromková (UKR) | volný los | |||||||
6. | Sandra Jablonskisová (LTU) | volný los | ||||||||
7. | Tessie Savelkoulsová (NED) | volný los | ||||||||
8. | Emese Kárpátiová (HUN) | volný los | ||||||||
C | 9. | Émilie Andéolová (FRA) | volný los | |||||||
10. | Mercédesz Szigetváriová (HUN) | volný los | ||||||||
11. | Santa Pakenisová (LTU) | volný los | ||||||||
12. | Jelizaveta Kalaninová (UKR) | volný los | ||||||||
D | 13. | Larisa Cerićová (BIH) | volný los | |||||||
14. | Ivana Maranićová (CRO) | volný los | ||||||||
15. | Maryna Slucká (BLR) | volný los | ||||||||
16. | Xenija Čibisovová (RUS) | 17./ | ||||||||
17. | Kristin Büssowová (GER) | 16./ |
- reference
Odkazy
Reference
Související články
Externí odkazy
- [1]