Seznam zápasů české fotbalové reprezentace na MS
Seznam zápasů české fotbalové reprezentace na mistrovstvích světa ve fotbale (včetně kvalifikačních).
- x – x = vítěz Česká republika.
- x – x = remíza.
Datum utkání | Soupeř | Výsledek | Soutěž | Místo utkání | Branky Česka |
---|---|---|---|---|---|
18. září 1996 | Malta | 0 – 6 | Kvalifikace na MS 1998 | Teplice | Patrik Berger (1 + 1 penalta), Pavel Nedvěd, Luboš Kubík, Vladimír Šmicer, Martin Frýdek |
9. října 1996 | Španělsko | 0 – 0 | Kvalifikace na MS 1998 | Praha | Ne |
10. listopadu 1996 | Jugoslávie | Kvalifikace na MS 1998 | Bělehrad | Ne | |
2. dubna 1997 | Jugoslávie | Kvalifikace na MS 1998 | Praha | Radek Bejbl | |
8. června 1997 | Španělsko | Kvalifikace na MS 1998 | Valladolid | Ne | |
20. srpna 1997 | Faerské ostrovy | 0 – 2 | Kvalifikace na MS 1998 | Teplice | Pavel Kuka, Luboš Kozel |
24. srpna 1997 | Slovensko | Kvalifikace na MS 1998 | Bratislava | Vladimír Šmicer | |
6. září 1997 | Faerské ostrovy | 0 – 2 | Kvalifikace na MS 1998 | Toftir | Vladimír Šmicer, Pavel Kuka |
24. září 1997 | Malta | 0 – 1 | Kvalifikace na MS 1998 | Ta'Qali | Radek Bejbl |
11. října 1997 | Slovensko | 0 – 3 | Kvalifikace na MS 1998 | Praha | Vladimír Šmicer, Horst Siegl, Jiří Novotný |
2. září 2000 | Bulharsko | 0 – 1 | Kvalifikace na MS 2002 | Sofie | Karel Poborský |
7. října 2000 | Island | 0 – 4 | Kvalifikace na MS 2002 | Teplice | 2x Jan Koller, 2x Pavel Nedvěd |
11. října 2000 | Malta | 0 – 0 | Kvalifikace na MS 2002 | Ta'Qali | Ne |
24. března 2001 | Severní Irsko | 0 – 1 | Kvalifikace na MS 2002 | Belfast | Pavel Nedvěd |
28. března 2001 | Dánsko | 0 – 0 | Kvalifikace na MS 2002 | Praha | Ne |
2. června 2001 | Dánsko | Kvalifikace na MS 2002 | Kodaň | Roman Týce | |
6. června 2001 | Severní Irsko | 1 – 3 | Kvalifikace na MS 2002 | Teplice | 2x Pavel Kuka, Milan Baroš |
1. září 2001 | Island | Kvalifikace na MS 2002 | Reykjavík | Marek Jankulovski | |
5. září 2001 | Malta | 2 – 3 | Kvalifikace na MS 2002 | Teplice | Marek Jankulovski, Vratislav Lokvenc, Milan Baroš |
6. října 2001 | Bulharsko | 0 – 6 | Kvalifikace na MS 2002 | Praha | 2x Tomáš Rosický, 2x Pavel Nedvěd, Milan Baroš, Vratislav Lokvenc |
10. listopadu 2001 | Belgie | Baráž na MS 2002 | Brusel | Ne | |
14. listopadu 2001 | Belgie | Baráž na MS 2002 | Praha | Ne | |
8. září 2004 | Nizozemsko | Kvalifikace na MS 2006 | Amsterdam | Ne | |
9. října 2004 | Rumunsko | 0 – 1 | Kvalifikace na MS 2006 | Praha | Jan Koller |
13. října 2004 | Arménie | 0 – 3 | Kvalifikace na MS 2006 | Jerevan | 2x Jan Koller, Tomáš Rosický |
17. listopadu 2004 | Makedonie | 0 – 2 | Kvalifikace na MS 2006 | Skopje | Vratislav Lokvenc, Jan Koller |
26. března 2005 | Finsko | 3 – 4 | Kvalifikace na MS 2006 | Teplice | Milan Baroš, Tomáš Rosický, Jan Polák, Vratislav Lokvenc |
30. března 2005 | Andorra | 0 – 4 | Kvalifikace na MS 2006 | Andorra la Vella | Marek Jankulovski (penalta), Milan Baroš, Vratislav Lokvenc, Tomáš Rosický (penalta) |
4. června 2005 | Andorra | 1 – 8 | Kvalifikace na MS 2006 | Liberec | 2x Vratislav Lokvenc, Jan Koller, Vladimír Šmicer, Tomáš Galásek, Milan Baroš, Tomáš Rosický, Jan Polák |
8. června 2005 | Makedonie | 1 – 6 | Kvalifikace na MS 2006 | Teplice | 4x Jan Koller, Tomáš Rosický, Milan Baroš |
3. září 2005 | Rumunsko | Kvalifikace na MS 2006 | Constanța | Ne | |
7. září 2005 | Arménie | 1 – 4 | Kvalifikace na MS 2006 | Olomouc | 2x Jan Polák, Marek Heinz, Milan Baroš |
8. října 2005 | Nizozemsko | Kvalifikace na MS 2006 | Praha | Ne | |
12. října 2005 | Finsko | 0 – 3 | Kvalifikace na MS 2006 | Helsinky | Tomáš Jun, Tomáš Rosický, Marek Heinz |
12. listopadu 2005 | Norsko | 0 – 1 | Baráž na MS 2006 | Oslo | Vladimír Šmicer |
16. listopadu 2005 | Norsko | 0 – 1 | Baráž na MS 2006 | Praha | Tomáš Rosický |
12. června 2006 | USA | 0 – 3 | MS 2006 | Gelsenkirchen | 2x Tomáš Rosický, Jan Koller |
17. června 2006 | Ghana | MS 2006 | Kolín nad Rýnem | Ne | |
22. června 2006 | Itálie | MS 2006 | Hamburk | Ne | |
10. září 2008 | Severní Irsko | 0 – 0 | Kvalifikace na MS 2010 | Belfast | Ne |
11. říjen 2008 | Polsko | Kvalifikace na MS 2010 | Chořov | Martin Fenin | |
15. říjen 2008 | Slovinsko | 0 – 1 | Kvalifikace na MS 2010 | Teplice | Libor Sionko |
19. listopad 2008 | San Marino | 0 – 3 | Kvalifikace na MS 2010 | Serravalle | Radoslav Kováč, Zdeněk Pospěch, Tomáš Necid |
28. březen 2009 | Slovinsko | 0 – 0 | Kvalifikace na MS 2010 | Celje | Ne |
1. duben 2009 | Slovensko | Kvalifikace na MS 2010 | Praha | Marek Jankulovski | |
5. září 2009 | Slovensko | 2 – 2 | Kvalifikace na MS 2010 | Bratislava | Daniel Pudil, Milan Baroš |
9. září 2009 | San Marino | 0 – 7 | Kvalifikace na MS 2010 | Uherské Hradiště | 4x Milan Baroš, 2x Václav Svěrkoš, Tomáš Necid |
10. říjen 2009 | Polsko | 0 – 2 | Kvalifikace na MS 2010 | Praha | Tomáš Necid, Jaroslav Plašil |
14. říjen 2009 | Severní Irsko | 0 – 0 | Kvalifikace na MS 2010 | Praha | Ne |
8. září 2012 | Dánsko | 0 – 0 | Kvalifikace na MS 2014 | Kodaň | Ne |
12. října 2012 | Malta | 1 – 3 | Kvalifikace na MS 2014 | Plzeň | Theodor Gebre Selassie, Tomáš Pekhart, Jan Rezek |
16. října 2012 | Bulharsko | 0 – 0 | Kvalifikace na MS 2014 | Praha | Ne |
22. března 2013 | Dánsko | 3 – 0 | Kvalifikace na MS 2014 | Olomouc | nokdo |
26. března 2013 | Arménie | 0 – 3 | Kvalifikace na MS 2014 | Jerevan | 2x Matěj Vydra, Daniel Kolář |
8. června 2013 | Itálie | 0 – 0 | Kvalifikace na MS 2014 | Praha | Ne |
6. září 2013 | Arménie | 2 – 1 | Kvalifikace na MS 2014 | Praha | Tomáš Rosický |
10. září 2013 | Itálie | 2 – 1 | Kvalifikace na MS 2014 | Turín | Libor Kozák |
11. října 2013 | Malta | 1 – 4 | Kvalifikace na MS 2014 | Ta' Qali | Tomáš Hübschman, David Lafata, Václav Kadlec, Tomáš Pekhart |
15. října 2013 | Bulharsko | 0 – 1 | Kvalifikace na MS 2014 | Sofie | Bořek Dočkal |
4. září 2016 | Severní Irsko | 0 – 0 | Kvalifikace na MS 2018 | Praha | Ne |
8. října 2016 | Německo | 3 – 0 | Kvalifikace na MS 2018 | Hamburk | Ne |
11. října 2016 | Ázerbájdžán | 0 – 0 | Kvalifikace na MS 2018 | Ostrava | Ne |
11. listopadu 2016 | Norsko | 1 – 2 | Kvalifikace na MS 2018 | Praha | Michael Krmenčík, Jaromír Zmrhal |
26. března 2017 | San Marino | 0 – 6 | Kvalifikace na MS 2018 | Serravalle | 2x Antonín Barák, 2x Vladimír Darida, Theodor Gebre Selassie, Michael Krmenčík |
10. června 2017 | Norsko | 1 – 1 | Kvalifikace na MS 2018 | Oslo | Theodor Gebre Selassie |
1. září 2017 | Německo | 2 – 1 | Kvalifikace na MS 2018 | Praha | Vladimír Darida |
4. září 2017 | Severní Irsko | 2 – 0 | Kvalifikace na MS 2018 | Belfast | Ne |
5. října 2017 | Ázerbájdžán | 1 – 2 | Kvalifikace na MS 2018 | Baku | Jan Kopic, Antonín Barák |
8. října 2017 | San Marino | 0 – 5 | Kvalifikace na MS 2018 | Plzeň | 2x Michael Krmenčík, Jan Kopic, Filip Novák, Václav Kadlec |
24. března 2021 | Estonsko | 2 – 6 | Kvalifikace na MS 2022 | Lublin | Patrik Schick, Antonín Barák, 3x Tomáš Souček, Jakub Jankto |
27. března 2021 | Belgie | 1 – 1 | Kvalifikace na MS 2022 | Praha | Lukáš Provod |
30. března 2021 | Wales | 1 – 0 | Kvalifikace na MS 2022 | Cardiff |
Odkazy
Reference
Externí odkazy
Mistrovství světa ve fotbale | |
---|---|
Závěrečné turnaje | Uruguay 1930 • Itálie 1934 • Francie 1938 • Brazílie 1950 • Švýcarsko 1954 • Švédsko 1958 • Chile 1962 • Anglie 1966 • Mexiko 1970 • Západní Německo 1974 • Argentina 1978 • Španělsko 1982 • Mexiko 1986 • Itálie 1990 • USA 1994 • Francie 1998 • Jižní Korea/Japonsko 2002 • Německo 2006 • Jihoafrická republika 2010 • Brazílie 2014 • Rusko 2018 • Katar 2022 • Kanada/Mexiko/USA 2026 • Španělsko/Portugalsko/Maroko 2030 • 2034 |
Kvalifikace | |
Soupisky | 1930 • 1934 • 1938 • 1950 • 1954 • 1958 • 1962 • 1966 • 1970 • 1974 • 1978 • 1982 • 1986 • 1990 • 1994 • 1998 • 2002 • 2006 • 2010 • 2014 • 2018 • 2022 |
Seznam vítězů mistrovství světa ve fotbale Seznam zápasů československé fotbalové reprezentace na MS Seznam zápasů české fotbalové reprezentace na MS Seznam rekordů mistrovství světa ve fotbale |
Portály: Fotbal