Boksen op de Olympische Zomerspelen 2012 – Halfweltergewicht mannen
Boksen op de Olympische Zomerspelen 2012 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ||||||||||||||
ExCel Londen | ||||||||||||||
Gehouden in | Londen | |||||||||||||
Jaar | 2012 | |||||||||||||
Data | 31 juli t/m 11 augustus | |||||||||||||
Sport | Boksen | |||||||||||||
Accommodatie(s) | ExCel London | |||||||||||||
Deelnemers | 28 atleten uit 28 landen | |||||||||||||
Medailles | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
| ||||||||||||||
|
Boksen op de Olympische Zomerspelen 2012 | ||
---|---|---|
Mannen | Vrouwen | |
–49 kg | –51 kg | |
–52 kg | –60 kg | |
–56 kg | –75 kg | |
–60 kg | ||
–64 kg | ||
–69 kg | ||
–75 kg | ||
–81 kg | ||
–91 kg | ||
+91 kg |
Het bokstoernooi in het halfweltergewicht voor mannen tijdens de Olympische Zomerspelen 2012 in Londen werd gehouden van 31 juli tot en met 11 augustus 2012.
Opzet
Het toernooi bestond enkel uit een knock-outfase. Er werden bronzen medailles uitgereikt aan de verliezers van beide halve finales. Elk gevecht bestond uit drie rondes van drie minuten.
Programma
Alle tijden zijn West-Europese Zomertijd (UTC +1:00)
Datum | Tijd | Ronde |
---|---|---|
31 juli | 14:45 – 21:45 | Eerste ronde |
4 augustus | 14:30 – 21:30 | Tweede ronde |
8 augustus | 21:30 | Kwartfinale |
10 augustus | 14:30 | Halve finale |
11 augustus | 21:15 | Finale |
Toernooischema
Laatste vier
Halve finale | Finale | |||||
Roniel Iglesias | 15 | |||||
Vincenzo Mangiacapre | 8 | |||||
Roniel Iglesias | 22 | |||||
Denys Berintsjyk | 15 | |||||
Uranchimegiin Mönkh-Erdene | 21 | |||||
Denys Berintsjyk | 29 |
Bovenste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | |||||||||||||||
Éverton Lopes | 15 | |||||||||||||||||
Roniel Iglesias | 20 | Roniel Iglesias | 18 | |||||||||||||||
César Villarraga | 9 | Roniel Iglesias | 21 | |||||||||||||||
Anderson Rojas | 10 | Uktamjon Rahmonov | 15 | |||||||||||||||
Uktamjon Rahmonov | 16 | Uktamjon Rahmonov | 16 | |||||||||||||||
Serge Ambomo | 10 | Yakup Şener | 8 | |||||||||||||||
Yakup Şener | 19 | Roniel Iglesias | 15 | |||||||||||||||
Jamel Herring | 9 | Vincenzo Mangiacapre | 8 | |||||||||||||||
Danjar Jeleoessinov | 19 | Danjar Jeleoessinov | 19 | |||||||||||||||
Jonathan Alonso | 12 | Mehdi Tolouti | 10 | |||||||||||||||
Mehdi Tolouti | 16 | Danjar Jeleoessinov | 12 | |||||||||||||||
Gyula Káté | 16 | Vincenzo Mangiacapre | 16 | |||||||||||||||
Eslam Mohamed | 10 | Gyula Káté | 14 | |||||||||||||||
Vincenzo Mangiacapre | 20 | |||||||||||||||||
Onderste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | |||||||||||||||
Tom Stalker | 20 | |||||||||||||||||
Serdar Hudayberdiyev | 7 | Manoj Kumar | 16 | |||||||||||||||
Manoj Kumar | 13 | Tom Stalker | 22 | |||||||||||||||
Aatakni | 10 | U Mönkh-Erdene | 23 | |||||||||||||||
Richarno Colin | 16 | Richarno Colin | 12 | |||||||||||||||
Zdeněk Chládek | 12 | U Mönkh-Erdene | 15 | |||||||||||||||
U Mönkh-Erdene | 20 | U Mönkh-Erdene | 21 | |||||||||||||||
Jeff Horn | 19 | Denys Berintsjyk | 29 | |||||||||||||||
Gilbert Choombe | 5 | Jeff Horn | 17 | |||||||||||||||
Abderrazak Houya | 19 | Abderrazak Houya | 11 | |||||||||||||||
Gaybatulla Gadzhialiyev | 16 | Jeff Horn | 13 | |||||||||||||||
Anthony Yigit | 13 | Denys Berintsjyk | 21 | |||||||||||||||
Francisco Vargas | 9 | Anthony Yigit | 23 | |||||||||||||||
Denys Berintsjyk | 24 | |||||||||||||||||
Bronvermelding
- (en) Uitslagen