Duits kampioenschap veldrijden
Duits kampioenschap veldrijden | ||||
---|---|---|---|---|
Plaats | Variërend | |||
Geschiedenis | ||||
Eerste editie | 1954 | |||
Aantal edities | 69 (2022) | |||
Eerste winnaar | ♂ Emil Reinecke ♀ Hanka Kupfernagel | |||
Laatste winnaar | ♂ Sascha Weber ♀ Judith Krahl | |||
Meeste zeges | ♂ Rolf Wolfshohl 14x ♀ Hanka Kupfernagel 13x | |||
Veldrijden | ||||
|
Het Duits kampioenschap veldrijden wordt gehouden sinds 1954. Sinds 2000 wordt er ook om een titel gestreden bij de vrouwen.
Elite
Mannen
Jaar | Plaats | 1 Kampioen | 2 Zilver | 3 Brons |
---|---|---|---|---|
2024 | München | |||
2023 | München | Sascha Weber | Marcel Meisen | Michael Gaßner |
2022 | Luckenwalde | Marcel Meisen | Jannick Geisler | Yannick Gruner |
2021 | Kehl-Auenheim | Marcel Meisen | Manuel Müller | Florenz Knauer |
2020 | Albstadt | Marcel Meisen | Sascha Weber | Manuel Müller |
2019 | Kleinmachnow | Marcel Meisen | Manuel Müller | Sascha Weber |
2018 | Bensheim | Marcel Meisen | Sascha Weber | Manuel Müller |
2017 | Queidersbach | Marcel Meisen | Sascha Weber | Philipp Walsleben |
2016 | Vechta | Philipp Walsleben | Sascha Weber | Marcel Meisen |
2015 | Borna | Marcel Meisen | Sascha Weber | Philipp Walsleben |
2014 | Döhlau | Philipp Walsleben | Marcel Meisen | Sascha Weber |
2013 | Bad Salzdetfurth | Philipp Walsleben | Marcel Meisen | Christoph Pfingsten |
2012 | Kleinmachnow | Christoph Pfingsten | Philipp Walsleben | Marcel Meisen |
2011 | Lorsch | Philipp Walsleben | Christoph Pfingsten | Hannes Genze |
2010 | Magstadt | Philipp Walsleben | Christoph Pfingsten | Paul Voss |
2009 | Strullendorf | Philipp Walsleben | René Birkenfeld | Paul Voss |
2008 | Herford | Malte Urban | Johannes Sickmüller | René Birkenfeld |
2007 | Auerbach | René Birkenfeld | Johannes Sickmüller | Thorsten Struch |
2006 | Hamburg | Johannes Sickmüller | Malte Urban | Franz-Josef Nieberding |
2005 | Kleinmachnow | Jens Schwedler | Johannes Sickmüller | Reto Matt |
2004 | Wadern | Malte Urban | Jens Schwedler | Reto Matt |
2003 | Kleinmachnow | Jens Reuker | Maik Müller | Jens Schwedler |
2002 | Magstadt | Jens Schwedler | Tobias Nestle | Jens Reuker |
2001 | Wadern | Tobias Nestle | Ralph Berner | Marc-Timo Weichert |
2000 | Frankfurt | Malte Urban | Ralph Berner | Jörg Arenz |
1999 | Aken | Jörg Arenz | Mark Eberhart | Malte Urban |
1998 | Trier | Jörg Arenz | Malte Urban | Franz-Josef Nieberding |
1997 | Denzlingen | Franz-Josef Nieberding | Tobias Nestle | Marc-Timo Weichert |
1996 | Frankfurt am Main | Mike Kluge | Ralph Berner | Jens Schwedler |
1995 | Magstadt | Fritz Seeberger | Jörg Arenz | Torsten Wittig |
1994 | München | Ralph Berner | Jens Schwedler | Jörg Paffrath |
1993 | Löhne | Mike Kluge | Volker Krukenbaum | |
1992 | Aken | Mike Kluge | Georg Bickel | Volker Krukenbaum |
1991 | Denzlingen | Mike Kluge | Josef Holzmann | |
1990 | Magstadt | Mike Kluge | Volker Krukenbaum | Guido Eickelbeck |
1989 | Trier | Mike Kluge | Volker Krukenbaum | Jozef Meisen |
1988 | München | Klaus-Peter Thaler | Volker Krukenbaum | Jozef Meisen |
1987 | Berlijn | Klaus-Peter Thaler | Volker Krukenbaum | Dieter Uebing |
1986 | Keulen | Klaus-Peter Thaler | Dieter Uebing | Harry Schmitz |
1985 | Denzlingen | Reimund Dietzen | Klaus-Peter Thaler | Dieter Uebing |
1984 | Magstadt | Reimund Dietzen | Dieter Uebing | Rudi Weber |
1983 | Frankfurt am Main | Dieter Uebing | Erwin Gaede | |
1982 | Ludwigshafen | Klaus-Peter Thaler | Reimund Dietzen | Reimund Dietzen |
1981 | München | Klaus-Peter Thaler | Erwin Gaede | Dieter Waibel |
1980 | Hamburg | Klaus-Peter Thaler | Rolf Haller | Klaus Thurn |
1979 | Gundelfingen | Klaus-Peter Thaler | Harald Maier | Karl-Heinz Bohnen |
1978 | Magstadt | Klaus-Peter Thaler | Jürgen Kraft | Willy Singer |
1977 | Hannover | Klaus-Peter Thaler | Willy Singer | Horst Maier |
1976 | Dinslaken | Klaus-Peter Thaler | Ekkehard Theichreber | Dieter Uebing |
1975 | Berlijn | |||
1974 | Kaiserlautern | |||
1973 | Keulen | Rolf Wolfshohl | Karl Heinz Kunde | Alfred Gaida |
1972 | Gärtringen | Rolf Wolfshohl | Karl Heinz Kunde | Dieter Puschel |
1971 | Augsburg | Wolfgang Renner | Dieter Uebing | Karl Stähle |
1970 | Kassel | Rolf Wolfshohl | Günther Weiss | Horst Maier |
1969 | Guntersloh | Rolf Wolfshohl | ||
1968 | Saarbrücken | Rolf Wolfshohl | ||
1967 | Magstadt | Rolf Wolfshohl | ||
1966 | Landau | Rolf Wolfshohl | ||
1965 | Northeim | Rolf Wolfshohl | ||
1964 | Giessen | Günther Weiss | ||
1963 | Saarbrücken | Rolf Wolfshohl | ||
1962 | Lindau | Rolf Wolfshohl | ||
1961 | Dieburg | Rolf Wolfshohl | ||
1960 | Solingen | Rolf Wolfshohl | ||
1959 | Hannover | Rolf Wolfshohl | ||
1958 | Krefeld | Rolf Wolfshohl | ||
1957 | Saarbrücken | Günther Debusmann | ||
1956 | Frankfurt am Main | Albert Rinn | ||
1955 | Einbeck | Herbert Ebbers | ||
1954 | Emil Reinecke |
Vrouwen
Jeugd
Beloften
Mannen
| Vrouwen
|
Junioren
Jongens
| Meisjes
|
Zie ook
Externe link
- (de) Officiële website van de Duitse wielrenbond: Uitslagen vanaf 2018
- Duits Kampioenschap Veldrijden op Cyclocross24.com (vanaf seizoen 1999-2000)
- Uitslagen vanaf 1954 op De Wielersite.net
Mannen: Elite, Amateurs, Beloften, Junioren, Nieuwelingen
Vrouwen: Elite, Beloften, Junioren, Nieuwelingen.