Etappe | Datum | KP | Starttijd | Naam | Lengte | Snelste rijder | Tijd | Gem. snelheid | Rallyleider | 1 | 20 april | 1 | 10:51 | La Trona 1 | 12,86 km | Bruno Thiry | 8:31,9 | 90,44 km/u | Bruno Thiry | 2 | 11:20 | Alpens - Les Llosses 1 | 21,95 km | Didier Auriol | 13:44,4 | 95,85 km/u | Didier Auriol | 3 | 12:39 | Coll de Santigosa 1 | 10,62 km | Didier Auriol | 6:49,1 | 93,45 km/u | 4 | 13:27 | Coll de Bracons 1 | 19,89 km | Didier Auriol | 13:02,0 | 91,57 km/u | 5 | 15:08 | La Fullaca - St Hilari 1 | 21,98 km | Didier Auriol | 14:11,0 | 92,98 km/u | 6 | 15:37 | Cladells | 15,27 km | Colin McRae | 10:13,0 | 89,68 km/u | 7 | 17:04 | St Feliu - Tossa 1 | 18,96 km | Jesús Puras | 12:16,5 | 92,68 km/u | | 2 | 21 april | 8 | 10:09 | La Riba 1 | 32,72 km | Tommi Mäkinen Freddy Loix | 20:40,6 | 94,95 km/u | 9 | 11:13 | Prades | 13,77 km | Gilles Panizzi | 8:25,2 | 98,12km/u | 10 | 12:18 | El Priorat | 20,67 km | Didier Auriol | 14:42,9 | 84,28 km/u | 11 | 13:09 | Sta Marina | 27,47 km | Philippe Bugalski | 17:09,7 | 96,04 km/u | 12 | 15:04 | La Figuera - Escaladei | 45,57 km | Didier Auriol | 29:05,3 | 94,00 km/u | 13 | 16:52 | La Riba 2 | 32,72 km | Freddy Loix | 20:36,9 | 95,23 km/u | | 3 | 22 april | 14 | 8:21 | La Trona 2 | 12,86 km | Freddy Loix | 8:31,3 | 90,55 km/u | 15 | 8:50 | Alpens - Les Llosses 2 | 21,95 km | Didier Auriol | 13:41,5 | 96,19 km/u | 16 | 10:09 | Coll de Santigosa 2 | 10,62 km | Tommi Mäkinen | 6:45,5 | 94,28 km/u | 17 | 10:57 | Coll de Bracons 2 | 19,89 km | Didier Auriol | 13:02,2 | 91,54 km/u | 18 | 12:43 | La Fullaca - St Hilari 2 | 21,98 km | Freddy Loix | 14:08,3 | 93,28 km/u | 19 | 14:31 | St Feliu - Tossa 2 | 18,96 km | Didier Auriol | 12:18,5 | 92,43 km/u | | |