År | Navn | Klubb/sted | Renn/rennsted/gren | Type pokal/note |
1879 | Jon Hauge | Morgedal | Husebyrennet | Kongekruset (Oscar II) |
1879 | Kristoffer Tveiten | Seljord | Husebyrennet | Kongens beger |
1879 | Torjus Hemmestveit | Morgedal | Husebyrennet (14-17) | Kongens sølvbeger |
1879 | Karl Forsberg | Aker | Husebyrennet (14-17) | Ermeknapper |
1879 | Magnus Huseby | Vestre Aker | Husebyrennet (14-17) | Sølvbeger |
1879 | Erling Kokkin | | Husebyrennet (under 14) | Sølvbeger |
1879 | Jakob Johannesen | Kristiania | Husebyrennet (under 14) | Beger av kongen |
1879 | Enger, norsk gardist | | Stockholm | |
1881 | Aasmund Brekke | Morgedal | Husebyrennet | |
1883 | Torjus Hemmestveit | Morgedal | Husebyrennet | |
1883 | Mikkjel Hemmestveit | Morgedal | Husebyrennet | |
1883 | Torjus Hemmestveit (2) | Morgedal | Drammen | |
1884 | Richard Blichfeldt | Oslo | Husebyrennet | |
1886 | Mikkjel Hemmestveit (2) | Morgedal | Husebyrennet, kombinert | |
1887 | Pauli Lillehagen | Bærums SK | Husebyrennet | |
1888 | Torjus Hemmestveit | Morgedal | Husebyrennet | |
1888 | Sveinung T. Hasarud | Bø i Telemark | Kristiansand | |
1889 | Peder Grøttumsbraaten | Sørkedalen | Husebyrennet | |
1889 | Edvard Lillehagen | Bærums SK | Blyberget, Trondheim | |
1889 | Olav Helgetveit | Lunde | Lunde, Telemark | |
1890 | Johan Antonsen | Bærums SK | Husebyrennet | |
1891 | Jonas Holmen | Bærums SK | Husebyrennet | |
1891 | Ivar Svendsen | Bærums SK | Husebyrennet | |
1892 | Svein Sollid | Morgedal IL | Holmenkollrennet | |
1892 | Gustav Bye | Trondheim | Blyberget, Trondheim | |
1892 | Hans Johansen | Nydalens SK | Stockholm | |
1893 | Ingemann Sverre | Oslo | Holmenkollrennet | |
1893 | Konrad Dahl | Trondheim | Gråkallrennet | |
1893 | Knut Midtgarden | Rauland | Kristiansand | |
1893 | Andreas Midtbø | Holt | Arendal | |
1894 | Hans Johansen (2) | Nydalens SK | Holmenkollrennet | |
1894 | Olav Kaasa | Bø i Telemark | Lunde, Telemark | |
1895 | Victor Thorn | Oslo | Holmenkollrennet | |
1895 | Aasmund Hemmestveit | Morgedal | Morgedal | |
1896 | Sigurd Svendsen | Bærums SK | Holmenkollrennet | |
1897 | Morten Hansen | Drammen | Holmenkollrennet | |
1897 | Ragnvald Blakstad | Arendal | Arendal | |
1897 | Th. Sørensen | Kristiansand | Kristiansand | |
1899 | Paul Braaten | Eidsvold Værks SK | Holmenkollrennet | |
1899 | Ole Rendahl | Trondheim | Gråkallrennet | |
1899 | Sveinung O. Kleppe | Lunde | Lunde, Telemark | |
1900 | Aksel Refstad | Østre Aker | Holmenkollrennet | |
1900 | Thor Thorsen | Bærums SK | Gråkallrennet | |
1900 | J. Moen | Grimstad | Kristiansand | |
1900 | Simen Trønnes | Stor-Elvdal | Gjøvik | |
1901 | Olaf Tandberg | Kristiania | Holmenkollrennet | |
1901 | Sigurd Trønnes | Stor-Elvdal | Gjøvik | |
1901 | K. Tvilde | Voss | Voss | |
1901 | Eivind Donstad | Morgedal | Ulefoss | |
1901 | Kr. Braavig | Arendal | Arendal | |
1902 | Olav Bjaaland | Morgedal | Holmenkollrennet | |
1903 | Karl Hovelsen | Bærums SK | Holmenkollrennet | |
1903 | Karl Braathen | Asker | Gråkallrennet | |
1904 | Per Bakken | Trysil | Holmenkollrennet | |
1904 | Einar Vangsvik | Byaasen SK | Gråkallrennet | |
1904 | Sveinung Bø | IL Skarphedin | Skien | |
1904 | Jens Skjelderup Hertzberg | Oddersjaa SSK | Kristiansand | |
1905 | Thorvald Hansen | Start | Holmenkollrennet | Siste pokaler Oscar II |
1905 | Rasmus Chr. Pettersen | Byaasen SK | Gråkallrennet | Siste pokaler Oscar II |
1905 | Johan Rognmo | Sulitjelma Skiklub | Tromsø Stifts Skirend | Siste pokaler Oscar II |
1906 | Johs. Grini | Fram SK | Holmenkollrennet | |
1906 | Svein E. Tønseth | Drammens SK | Gråkallrennet | |
1906 | Oscar Braathen | Drammens SK | Konnerudkollen | |
1907 | Øistein Midthus | Etnedal | Holmenkollrennet | |
1907 | Andreas Udbye | Trondhjems SK | Gråkallrennet | |
1907 | Einar Christiansen | Bærums SK | Skien | |
1907 | Samuel Solemsli | Bærums SK | Voss | |
1908 | Albert Larsen | Furnes IL | Holmenkollrennet | |
1908 | T. Windelstad | Bærums SK | Gjøvik | |
1908 | J. Chruischank | Stenkjær SK | Gråkallrennet | |
1909 | Thorvald Hansen | Start | Holmenkollrennet | |
1909 | Knut Holst | Eker SK | HLR 1909 (NM), Lillehammer | |
1909 | J. Østrem | Trondhjems SK | Gråkallrennet | |
1910 | Lauritz Bergendahl | Sørkedalens IF | Holmenkollrennet | |
1910 | Lauritz Bergendahl (2) | Sørkedalens IF | HLR 1910 (NM), Skien | |
1910 | Lauritz Bergendahl (3) | Sørkedalens IF | Gråkallrennet | |
1910 | Lauritz Bergendahl (4) | Sørkedalens IF | Solbergrennet | |
1911 | Knut Holst | Eker SK | HLR 1911 (NM), Hønefoss | |
1911 | Johan Kristoffersen | Sørkedalens IF | Holmenkollrennet | |
1911 | Andreas Udbye | Trondhjems SK | Gråkallrennet | |
1911 | Lars Høgvold | Lillehammer Skiklub | Brumunddal | |
1911 | Olaf Rognmo | Maalselven IL | Stiftsrenn Tromsø | |
1912 | Lauritz Bergendahl (5) | Sørkedalens IF | Hovedlandsrennet, Gråkallen | |
1912 | Lauritz Bergendahl (6) | Sørkedalens IF | Holmenkollrennet | |
1912 | Johan Kristoffersen (2) | Sørkedalens IF | Gjøvik | |
1912 | Petter Bugge Sødal | Kristiansand | Kristiansand | |
1912 | Johan Evjen | Orkanger Idrettsforening | Orkanger | |
1913 | Olav (Haug) Hegna | IL Skade / Odds SK | Skien | en kilde sier 1912, en annen 1913 |
1913 | Johan Kristoffersen(3) | Sørkedalens IF | Hovedlandsrennet, Brumunddal | |
1913 | Lauritz Bergendahl (7) | Sørkedalens IF | Holmenkollrennet | |
1913 | Nils Rogne | Voss | Bergen | |
1913 | Olaf Rognmo (2) | Maalselven IL | Stiftsrenn Tromsø | |
1914 | Embret Mellesmo | Lilleelvedalens IL | Hovedlandsrennet | |
1914 | Lauritz Bergendahl (8) | Sørkedalens IF | Holmenkollrennet | |
1914 | Julius Johansen | Trondhjems SK | Graakalrendet | |
1914 | Johan Kristoffersen (4) | Sørkedalens IF | Oplandske skistevne | |
1914 | Sigurd Bruvold | | Stiftsrenn Målselv | |
1915 | Gunnar Ødegård | Bærums SK | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1915 | Lauritz Bergendahl (9) | Sørkedalens IF | Holmenkollrennet | Ordinær pokal |
1915 | Lauritz Bergendahl (10) | Sørkedalens IF | Graakalrendet | Ordinær pokal |
1915 | Anton Bergendahl | Sørkedalens IF | Bergensrendet | Ordinær pokal |
1915 | Johs. Hauge | Morgedal IL | Kikutrendet, Skien | Ordinær pokal |
1915 | Embret Mellesmo (2) | Lilleelvedalens IL | Elverum | Liten pokal |
1915 | Jonas Engan | Namsos SL | Steinkjer | Liten pokal |
1915 | Petter Sjødal | Oddersjaa SSK | Hovedrennet for Sørlandet | Liten pokal |
1915 | Per Simonsen | Bardu SL | Stiftsrendet Narvik | Liten pokal |
1916 | Einar Søbstad | Leinstrand IL | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1916 | Gregorius Gravlid | Odds SK | Holmenkollrennet | Ordinær pokal |
1916 | Arvid Johansen | Rjukan IL | Landsrend Tromsø | Ordinær pokal |
1916 | Sigurd Kristiansen | Bærums SK | Nydalsrendet | Ordinær pokal |
1916 | Anders Timdal | Rjukan IL | Telemark Skikrets Bø | Liten pokal |
1916 | Ole Skarholdt | IL Prøven | Trøndelag | Liten pokal |
1916 | Per Simonsen | Bardu SL | Tromsø | Liten pokal |
1917 | Ingvar Langlien | Sørkedalens IF | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1917 | Otto Aasen | Rjukan IL | Holmenkollrennet | Ordinær pokal |
1917 | Otto Aasen (2) | Rjukan IL | Graakaldrendet | Gravering ordinær |
1917 | Ingvar Langlien (2) | Sørkedalens IF | Kongsvingerrendet | Liten pokal |
1917 | Nils Gjerme | Voss | Vestlandske skistemne | Liten pokal |
1918 | Otto Aasen (3) | Rjukan IL | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1918 | Otto Aasen (4) | Rjukan IL | Holmenkollrennet | Gravering ordinær |
1918 | Thorleif Haug | Drammen | Graakaldrendet | Ordinær pokal |
1918 | Ragnvald Landvik | Rjukan IL | Lillehammerrendet | Ordinær pokal |
1918 | Johs. Gullbrå | SK Brann | Bergensrendet | Ordinær pokal |
1918 | Georg Østerholt | Songe SK | Solbergrennet | Liten pokal |
1919 | Thoralf Strømstad | Vestre Aker SK | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1919 | Thorleif Haug (2) | Drafn | Holmenkollrennet | Ordinær pokal |
1919 | Thorleif Haug (3) | Drafn | Tranbergrendet Gjøvik | Ordinær pokal |
1919 | Hagbart Haakonsen | BUL | Graakaldrendet | Ordinær pokal |
1919 | Ingvald Lie | Kviteseid IL | Kikutrendet, Skien | Ordinær pokal |
1919 | Otto Aasen (5) | Rjukan IL | Hortenrendet | Liten pokal |
1919 | Erik Eriksen | Holt IF | Smaalenenes rend | Liten pokal |
1919 | Hans Olsen | Nydalens SK | Vikkolrendet | Liten pokal |
1919 | Peder Jensen | Kirkenes IF | Kirkenes | Liten pokal |
1920 | Harald Økern | Bærums SK | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1920 | Thorleif Haug (4) | Drafn | Holmenkollrennet | Ordinær pokal |
1920 | Petter O. Sandnes | Snåsa IL | Graakalrendet | Ordinær pokal |
1920 | Thoralf Strømstad (2) | Vestre Aker SK | Livrendet | Ordinær pokal |
1920 | Johs. Gulbraa (2) | SK Brann | Vestlandske skistemne | Ordinær pokal |
1920 | Knut I. Feltstykket | Songe SK | Sørlandsrendet | Liten pokal |
1920 | Bjarne Heimdal | Bardu IL | Troms Stifts rend | Liten pokal |
1921 | Georg Østerholt | SFK Lyn | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1921 | Thorleif Haug (5) | Drafn | Holmenkollrennet | Ordinær pokal |
1921 | Thorleif Haug (6) | Drafn | Lyns jubileumsrend | Ordinær pokal |
1921 | Thorleif Haug (7) | Drafn | Hamar Skiklubs rend | Ikke delt ut |
1921 | Karl Johansen | Sulitjelma IL | Landsrenn Saltdal | Liten pokal |
1922 | Thorleif Haug (8) | Drafn | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1922 | Harald Økern | Bærums SK | Holmenkollrennet | Ordinær pokal |
1922 | Ole Fosbakk | Orkdal IL | Graakalrendet | Liten pokal |
1922 | Johan Grøttumsbråten | BUL | Kongsvinger | |
1922 | Asbjørn Elgstøen | Nordmarkens IF | Gaustadrendet | Liten pokal |
1922 | Anders Gulbraa | Voss IL | Bergensrendet | Liten pokal |
1922 | Karl Styrmo | Kristiansund IF | Kristiansunds jubileumsrenn | Liten pokal |
1922 | Nicolai Karlsen | Sandnes IL | Kirkenes | Liten pokal |
1923 | Knut Strømstad | Fossum | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1923 | Johan Grøttumsbråten (2) | BUL | Holmenkollrennet | Ordinær pokal |
1923 | Thorleif Haug (9) | Drafn | Drammensrendene | Liten pokal |
1923 | Thorleif Haug (10) | Drafn | Graakalrendet | Liten pokal, ikke utdelt |
1923 | Harald Lian | Nord-Østerdal SK | Nord-Østerdal Skikrets | Liten pokal |
1923 | Frithjof Sneve | Bardu IL | Stiftsrenn Narvik | Liten pokal |
1924 | Harald Økern (2) | Bærums SK | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1924 | Harald Økern (3) | Bærums SK | Holmenkollrennet | Ordinær pokal |
1924 | Ole Hegge | Bardu IL | Graakalrendet | Liten pokal |
1924 | Hans Kleven | Bærums SK | Lillehammerrendet | Liten pokal |
1924 | Herman Berger | Sørkedalens IF | Skiklubs landsrend | Liten pokal |
1924 | Per Midtli | Bardu IL | Tromsø, landsrend | Liten pokal |
1925 | Harald Økern (4) | Bærums SK | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1925 | Asbjørn Elgstøen | Nordmarkens IF | Holmenkollrennet | Ordinær pokal |
1925 | Johan Grøttumsbråten (3) | BUL | Kristiansund, landsrend | Liten pokal |
1925 | Johan Grøttumsbråten (4) | BUL | Landsrend Hamar | Liten pokal, ikke utdelt |
1925 | Kristian Bjørnli | Misvær IL | Landsrend Bodø | Liten pokal |
1926 | Johan Grøttumsbråten (5) | BUL | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1926 | Johan Grøttumsbråten (6) | BUL | Holmenkollrennet | Ordinær pokal |
1926 | Olav Myrmæl | Rennebu | Gråkallrennet | |
1926 | Harald Økern (5) | Bærums SK | Odds landsrend | Liten pokal |
1926 | Ole Børresen | Lismarka SK | Elverum | Liten pokal |
1926 | Kristian Bjørnli | Misvær IL | Landsrend Bodø | Liten pokal |
1926 | Anders Knuten | Songe SL | Landsrend Kristiansand | Liten pokal |
1927 | Ole Kolterud | Nordre Land IL | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1927 | Ole Kolterud (2) | Nordre Land IL | Holmenkollrennet | Ordinær pokal |
1927 | Herman Berger | Sørkedalens IF | Kongsberg | Liten pokal |
1927 | Ole Kolterud (3) | Nordre Land IL | Nordre Land | Liten pokal |
1927 | Ole Hegge (2) | Bardu IL | Namsos | Liten pokal |
1927 | Olav Myrmæl | Fram | Graakalrendet | Liten pokal |
1927 | Johan Grøttumsbråten (7) | BUL | Landsrenn Tromsø | Liten pokal |
1928 | Ole Stenen | Øyer IL | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1928 | Johan Grøttumsbråten (8) | BUL | Holmenkollrennet | Ordinær pokal |
1928 | Ole Stenen | Øyer IL | Gråkallrendet | Liten pokal |
1928 | Hans Ingelsrud | Modum | Liv, Hønefoss | Liten pokal |
1928 | Martin Myrmo | Rennebu | Landsrenn Molde | Liten pokal |
1928 | Hans Kleppen | Bø i Telemark | Landsrenn Morgedal | Liten pokal |
1929 | Hans Vinjarengen | Nordre Land IL | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1929 | Johan Grøttumsbråten (9) | BUL | Holmenkollrennet | Ordinær pokal |
1929 | Thorvald Heggem | Rindal | Gråkallrennet | Liten pokal |
1929 | Peder Belgum | BUL | IL Skimts renn | Liten pokal |
1929 | Kristian Hovde | Vikersund IF | Bodø-rennet | Liten pokal |
1929 | Fredrik Carlsen | IL Bjart | Bergensrennet | Liten pokal |
1929 | Gjermund Muruåsen | Trysil | Landsrenn Kongsvinger | Liten pokal |
1930 | Odd Stageberg | IL Vardefjell | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1930 | Hans Vinjarengen | Nordre Land IL | Holmenkollrennet | Ordinær pokal |
1930 | Ingvald Lavik | Voss IL | Voss ILs renn | Liten pokal |
1930 | Einar Judèn | Hasle Ski | Bærums SKs renn | Liten pokal |
1930 | Martin Enget | Folldal IL | Alvdal ILs renn | Liten pokal |
1930 | Peder Belgum (2) | BUL | Notodden | Liten pokal |
1931 | Ole Stenen (2) | Øyer IL | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1931 | Johan Grøttumsbråten (10) | BUL | Holmenkollrennet | Ordinær pokal |
1931 | Olav Lian | SK Freidig | Gråkallrennet | Liten pokal |
1931 | Arne Busterud | Vang SF | Raumnes SKs renn | Liten pokal |
1931 | Arne Rustadstuen | Lillehammer SK | Nydalens renn | Liten pokal |
1931 | Anfinn Bergset | Fjell | Eids ILs renn | Liten pokal |
1931 | Arne Rustadstuen (2) | Lillehammer SK | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal, ikke utdelt |
1932 | Oddbjørn Hagen | Bækkelagets SK | Holmenkollrennet | Ordinær pokal |
1932 | Olaf Hoffsbakken | Snertingdal SL | Gjøvik SKs renn | Liten pokal |
1932 | Haakon Bjørnli | Svolvær IL | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal |
1933 | Olav Lian (2) | SK Freidig | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1933 | Hans Vinjarengen | Nordre Land IL | Holmenkollrennet (kombinert) | Ordinær pokal |
1933 | Thorvald Heggem (2) | Orkanger IL | Gråkallrennet | Liten pokal |
1933 | Peder Belgum (3) | BUL | Horten SKs renn | Liten pokal |
1933 | Oddbjørn Hagen (2) | Bækkelagets SK | Tistedalens renn | Liten pokal |
1933 | Olaf Hoffsbakken | Snertingdal SL | Lillehammer SKs renn | Liten pokal |
1933 | Sverre Salamonsen | IL Malm | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal |
1934 | Hans Vinjarengen (2) | Nordre Land IL | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1934 | Oddbjørn Hagen (3) | Bækkelagets SK | Holmenkollrennet (kombinert) | Ordinær pokal |
1934 | Sigurd Røen | Rindal | Byåsen SKs renn | Liten pokal |
1934 | Sigurd Røen (2) | Rindal | Gråkallrennet | Liten pokal, ikke utdelt |
1934 | Kåre Albinussen | Rognan IL | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal |
1935 | Olav Lian (3) | SK Freidig | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1935 | Oddbjørn Hagen (4) | Bækkelagets SK | Holmenkollrennet (kombinert) | Ordinær pokal |
1935 | Oddbjørn Hagen (5) | Bækkelagets SK | Gråkallrennet | Liten pokal |
1935 | Sverre Kolterud | Nordre Land IL | Drafns renn | Liten pokal |
1935 | Sverre Kolterud (2) | Nordre Land IL | Solbergrennet | Liten pokal, ikke utdelt |
1935 | Julius Skogmo | Misvær IL | Ullern SKs renn | Liten pokal |
1935 | Johan Støa | Drafn | Bergensrennet | Liten pokal |
1935 | Sigurd Røen (3) | Rindal | Landsrenn Steinkjer | Liten pokal |
1935 | Sverre Salamonsen | IL Malm | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal |
1936 | Kaare Busterud | Vang SF | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1936 | Olaf Hoffsbakken | Snertingdal SL | Holmenkollrennet (kombinert) | Ordinær pokal |
1936 | Olaf Hoffsbakken (2) | Snertingdal SL | Nydalsrennet | Liten pokal |
1936 | Einar Burdal | Lillehammer SK | Løten SFs renn | Liten pokal |
1936 | Thorvald Heggem (3) | Orkanger IL | Leinstrand ILs renn | Liten pokal |
1936 | Olav Lian (4) | Frol SL | Gråkallrennet | Liten pokal |
1936 | Sverre Salamonsen (2) | IL Malm | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal |
1937 | Olaf Hoffsbakken (3) | Snertingdal SL | Hovedlandsrennet | Ordinær pokal |
1937 | Sverre Brodahl | Fossekallen IF | Holmenkollrennet (kombinert) | Ordinær pokal |
1937 | Sverre Brodahl (2) | Fossekallen IF | Ål ILs renn | Liten pokal |
1937 | Magne Bråthen | Saggrenda IL | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal |
1937 | Torstein Skinnarland | IF Rjukan | Morgedal ILs renn | Liten pokal |
1937 | Thorvald Heggem (4) | Orkanger IL | Gråkallrennet | Liten pokal |
1937 | Julius Skogmo | Misvær IL | IL Nors renn | Liten pokal |
1938 | Magnar Fosseide | SK Troll | NM kombinert | Ordinær pokal |
1938 | Emil Kvanlid | Drammens BK | Kombinert under Holmenkollrennene | Ordinær pokal |
1938 | Emil Kvanlid (2) | Drammens BK | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal |
1938 | Sverre Brodahl (3) | Fossekallen IF | BULs renn | Liten pokal |
1938 | Sigurd Røen | Rindal | Gråkallrennet | Liten pokal |
1938 | Peder Wahl | Spikkestad IF | Modum SKs renn | Liten pokal |
1939 | Gunnar Hermansen | Nydalens SK | NM | Ordinær pokal |
1939 | Olaf Hoffsbakken (4) | Snertingdal SL | Kombinert under Holmenkollrennene | Ordinær pokal |
1939 | Julius Skogmo (2) | Misvær IL | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal |
1939 | Emil Kvanlid | Drammens BK | Asker SKs renn | Liten pokal |
1939 | Olav Odden | Folldal IL | Gråkallrennet | Liten pokal |
1939 | Ola Normann Bakken | IL Nansen | Lørenskog landsrenn | Liten pokal |
1939 | Torstein Skinnarland | IF Rjukan | Pors' landsrenn | Liten pokal |
1940 | Emil Kvanlid (2) | Drammens BK | NM senior | Ordinær pokal |
1940 | Emil Kvanlid (3) | Drammens BK | Kombinert under Holmenkollrennene | Ordinær pokal |
1940 | Emil Kvanlid (4) | Drammens BK | Gråkallrennet | Liten pokal |
1940 | Olaf Hoffsbakken (5) | Snertingdal SL | Stor-Elvdal | Liten pokal |
1940 | Olaf Hoffsbakken (6) | Snertingdal SL | Oddersjaa SSK | Liten pokal |
1940 | Sverre Brodahl (4) | Fossekallen IF | IL Skimts renn | Liten pokal |
1940 | Karl Wirkola | Alta | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal |
1946 | Ottar Gjermundshaug | Alvdal IL | NM senior | Ordinær pokal |
1946 | Olav Odden | SK Freidig | Kombinert under Holmenkollrennene | Ordinær pokal |
1946 | Olav Odden (2) | SK Freidig | Nydalsrennet | Liten pokal |
1946 | Olav Odden (3) | SK Freidig | Gråkallrennet | Liten pokal, ikke utdelt |
1946 | Olav Odden (4) | SK Freidig | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal, ikke utdelt |
1946 | Hans Dolseth | Gjøvik SK | Brumunddal | Liten pokal |
1947 | Simon Slåttvik | IL Stålkameratene | NM senior | Ordinær pokal |
1947 | Sven Israelsson | Sverige | Kombinert under Holmenkollrennene | Ordinær pokal |
1947 | Johan Trondsen | Lillehammer SK | IF Readys landsrenn | Liten pokal |
1947 | Ottar Gjermundshaug (2) | Alvdal IL | Kongsberg | Liten pokal |
1947 | Olav Odden (5) | SK Freidig | Rena | Liten pokal |
1947 | Olav Odden (6) | SK Freidig | Gråkallrennet | Liten pokal, ikke utdelt |
1947 | Kåre Østerdal | Mo SL | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal |
1948 | Per Sannerud | Byåsen IL | NM senior | Ordinær pokal |
1948 | Simon Slåttvik (2) | IL Stålkameratene | Kombinert under Holmenkollrennene | Ordinær pokal |
1948 | Eilert Dahl | Fossekallen IF | Liv, Hønefoss | Liten pokal |
1948 | Harry Hayden | Bærums SK | Kristiansand | Liten pokal |
1948 | Terje Glesaaen | Rasta IL | Dalsbygda | Liten pokal |
1948 | Ottar Gjermundshaug (3) | Alvdal IL | Gråkallrennet | Liten pokal |
1948 | Sverre Stenersen | Målselv IL | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal |
1949 | Simon Slåttvik (3) | IL Stålkameratene | NM senior | Ordinær pokal |
1949 | Per Sannerud | Selsbakk IF | Kombinert under Holmenkollrennene | Ordinær pokal |
1949 | Simon Slåttvik (4) | IL Stålkameratene | Korsvollrennet | Liten pokal |
1949 | Simon Slåttvik (5) | IL Stålkameratene | Askerrennet | Liten pokal, ikke utdelt |
1949 | Per Sannerud (2) | Selsbakk IF | Gjøvik SKs renn | Liten pokal |
1949 | Per Gjelten | SK Freidig | Gråkallrennet | Liten pokal |
1949 | Kjetil Mårdalen | Tinn SK | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal |
1950 | Ottar Gjermundshaug (4) | Alvdal IL | NM senior | Ordinær pokal |
1950 | Simon Slåttvik (6) | IL Stålkameratene | Kombinert under Holmenkollrennene | Ordinær pokal |
1950 | Nils Slåttsveen | BUL | Brumunddal | Liten pokal |
1950 | Andreas Haarklou | IL Ørnar | Sauda | Liten pokal |
1950 | Johan Vanvik | Selsbakk IF | Langevåg | Liten pokal |
1950 | Per Gjelten | SK Freidig | Gråkallrennet | Liten pokal |
1950 | Per Gjelten (2) | SK Freidig | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal, ikke utdelt |
1951 | Simon Slåttvik (7) | IL Stålkameratene | NM senior | Ordinær pokal |
1951 | Simon Slåttvik (8) | IL Stålkameratene | Kombinert under Holmenkollrennene | Ordinær pokal |
1951 | Simon Slåttvik (9) | IL Stålkameratene | SFK Lyns renn | Liten pokal |
1951 | Simon Slåttvik (10) | IL Stålkameratene | Mjøndalens renn | Liten pokal, ikke utdelt |
1951 | Simon Slåttvik (11) | IL Stålkameratene | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal, ikke utdelt |
1951 | Per Gjelten (3) | SK Freidig | Orkanger IFs renn | Liten pokal |
1951 | Kjell Wang | Asker SK | IL Skarphedins renn | Liten pokal |
1952 | Per Gjelten (4) | SK Freidig | NM senior | Ordinær pokal |
1952 | Gunder Gundersen | IF Frisk | Kombinert under Holmenkollrennene | Ordinær pokal |
1952 | Gunder Gundersen (2) | IF Frisk | Geilo | Liten pokal |
1952 | Simon Slåttvik (12) | IL Stålkameratene | Gråkallrennet | Liten pokal |
1952 | Kjell Wang | Asker SK | Vegårshei | Liten pokal |
1952 | Sverre Stenersen (2) | Målselv IL | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal |
1953 | Simon Slåttvik (13) | IL Stålkameratene | NM senior | Ordinær pokal |
1953 | Heikki Hasu | Finland | Kombinert under Holmenkollrennene | Ordinær pokal |
1953 | Gunder Gundersen (3) | IF Frisk | Lommedalsrennet | Liten pokal |
1953 | Gunder Gundersen (4) | IF Frisk | Askimrennet | Liten pokal, ikke utdelt |
1953 | Leo Busterud | Vang SF | Renarennet | Liten pokal |
1953 | Johan Rolf Flattum | Stabæk IF | Voss ILs renn | Liten pokal |
1953 | Sverre Stenersen (3) | Målselv IL | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal |
1954 | Sverre Stenersen (4) | Målselv IL | NM senior | Ordinær pokal |
1954 | Kjetil Mårdalen | Tinn SK | Drammen | Liten pokal |
1954 | Kjetil Mårdalen (2) | Tinn SK | Kviteseid | Liten pokal, ikke utdelt |
1954 | Kjetil Mårdalen (3) | Tinn SK | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal, ikke utdelt |
1954 | Gunder Gundersen (5) | IF Frisk | Strømmen/Lillestrøm | Liten pokal |
1954 | Simon Slåttvik (14) | IL Stålkameratene | Namsos | Liten pokal |
1954 | Eero Kamppainen | Finland | Landsrenn Målselv | Liten pokal, ekstraordinært |
1955 | Sverre Stenersen (5) | Målselv IL | NM senior | Ordinær pokal |
1955 | Sverre Stenersen (6) | Målselv IL | Kombinert under Holmenkollrennene | Ordinær pokal |
1955 | Gunder Gundersen (6) | IF Frisk | Notodden | Liten pokal |
1955 | Johan Vanvik | Selsbakk IL | Steinkjer | Liten pokal |
1955 | Per Olsen | Alta IF | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal |
1955 | Sverre Stallvik | Byåsen IL | NM senior spesielt hopp | Liten pokal |
1955 | Martin Stokken | Selsbakk IF | NM senior 50 km | Liten pokal |
1956 | Sverre Stenersen (7) | Målselv IL | NM senior | Ordinær pokal |
1956 | Sverre Stenersen (8) | Målselv IL | Kombinert under Holmenkollrennene | Ordinær pokal |
1956 | Hallgeir Brenden | Trysil IL | NM senior 15 km | Liten pokal |
1956 | Guttorm Berge | Gjøvik SK | NM storslalåm | Liten pokal |
1956 | Johan Vanvik | Selsbakk IF | Trondhjems SK | Liten pokal |
1956 | Gudmund Rian | Byåsen IL | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal |
1956 | Arne Barhaugen | Nydalens SK | Eidsvoll Verk | Liten pokal |
1957 | Sverre Stenersen (9) | Målselv IL | NM senior | Ordinær pokal |
1957 | Paavo Korhonen | Finland | Kombinert under Holmenkollrennene | Ordinær pokal |
1957 | Sverre Stenersen (10) | Målselv IL | Hovedrennet for Nord-Norge | Liten pokal |
1957 | Gunder Gundersen (7) | IF Frisk | Landsrenn Vestre Aker | Liten pokal |
1957 | Tor Fagerås | Veme SK | NM junior kombinert | Liten pokal |
1957 | Martin Stokken (2) | Selsbakk IF | NM senior 30 km | Liten pokal |
1958 | Sverre Stenersen (11) | Målselv IL | NM senior | |
1958 | Tormod Knutsen | Eidsvold Værks SK | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1958 | Sverre Stenersen (12) | Målselv IL | Lillehammer SK kombinert | |
1958 | Herulf Berntsen | IL Kampen | Hovedrennet for Nord-Norge | |
1959 | Gunder Gundersen (8) | IF Frisk | Kombinert under Holmenkollrennene | Delt 1.-plass |
1959 | Sverre Stenersen (13) | Målselv IL | Kombinert under Holmenkollrennene | Delt 1.-plass |
1959 | Tormod Knutsen | Eidsvold Værks SK | NM senior kombinert | |
1959 | Oddmund Jensen | Alvdal IL | NM senior 50 km | |
1959 | Gunder Gundersen (9) | IF Frisk | Gråkallrennet kombinert | |
1960 | Gunder Gundersen (10) | IF Frisk | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1960 | Tormod Knutsen (2) | Eidsvold Værks SK | NM senior kombinert | |
1960 | Ole Tom Nord | Øyslebø IL | NM senior spesielt hopp | |
1960 | Sverre Stenersen (14) | Målselv IL | Hovedrennet for Nord-Norge | |
1961 | Nikolaj Gusakov | Sovjetunionen | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1961 | Gunder Gundersen (11) | IF Frisk | NM senior kombinert | |
1961 | Magnar Lundemo | IL Varden | NM senior 15 km | |
1961 | Jarle Ellefsæter | Nybygda IL | NM junior kombinert | |
1961 | Ole Henrik Fagerås | Veme SK | Hovedrennet for Nord-Norge | |
1962 | Ole Henrik Fagerås (2) | Veme SK | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1962 | Arne Larsen | Heggedal IL | NM senior kombinert | |
1962 | Arild Holm | Strømmen | NM alpin kombinasjon | |
1962 | BUL | BUL | NM 3 x 10 km stafett | |
1962 | Arne Larsen (2) | Heggedal IL | Hovedrennet for Nord-Norge | Ikke utdelt |
1963 | Georg Thoma | Vest-Tyskland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1963 | Tormod Knutsen (3) | Eidsvold Værks SK | NM senior kombinert | |
1963 | Harald Grønningen | Lensvik IL | NM senior 50 km | |
1963 | Torgeir Brandtzæg | Ogndal IL | NM senior spesielt hopp | |
1964 | Georg Thoma | Vest-Tyskland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1964 | Tormod Knutsen | Eidsvold Værks SK | NM senior kombinert | |
1964 | Torgeir Brandtzæg | Ogndal IL | NM senior spesielt hopp | |
1964 | Reidar Hjermstad | Hernes IL | NM senior 50 km | |
1964 | Arild Holm | Strømmen IF | NM senior storslalåm | |
1965 | Georg Thoma (2) | Vest-Tyskland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1965 | Arne Larsen (3) | Heggedal IL | NM senior kombinert | |
1965 | Torgeir Brandtzæg (2) | Ogndal IL | NM senior spesielt hopp | |
1965 | Lorns Skjemstad | Inderøy IL | NM senior 30 km | |
1966 | Mikkel Dobloug | Vang SF | NM senior kombinert | |
1966 | Odd Martinsen | Nittedal IL | NM senior 15 km | |
1966 | Bjørn Wirkola | Alta IF | NM senior spesielt hopp | |
1966 | Håkon Mjøen | Oppdal IL | NM senior storslalåm | |
1967 | Franz Keller | Vest-Tyskland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1967 | Markus Svendsen | SK Skimt | NM senior kombinert | |
1967 | Bjørn Wirkola (2) | Alta IF | NM senior spesielt hopp | |
1967 | Harald Grønningen (2) | Lensvik IL | NM senior 30 km | |
1968 | John Bower | USA | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1968 | Markus Svendsen (2) | SK Skimt | NM senior kombinert | |
1968 | Bjørn Wirkola (3) | Alta IF | NM senior spesielt hopp | |
1968 | Bjarne Strand | Oppdal IL | NM senior slalåm | |
1968 | Pål Tyldum | IL Hållingen | NM senior 50 km | |
1969 | Rauno Miettinen | Finland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1969 | Pål Tyldum (2) | IL Hållingen | NM 15 km | |
1969 | Erling Stranden | Strømmen og Lillestrøm SK | NM spesielt hopp | |
1970 | Karl-Heinz Luck | Øst-Tyskland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1970 | Pål Tyldum (3) | IL Hållingen | NM 50 km | |
1970 | Bjørn Wirkola (4) | Alta IF | NM hopp stor bakke | |
1970 | Kåre Olav Berg | IL Nansen | NM kombinert | |
1970 | Håkon Mjøen | Oppdal IL | NM slalåm | |
1971 | Rauno Miettinen | Finland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1971 | Odd Martinsen (2) | Nittedal IL | NM 30 km | |
1971 | Bjørn Wirkola (5) | Alta IF | NM hopp stor bakke | |
1971 | Kåre Olav Berg (2) | IL Nansen | NM kombinert | |
1972 | Rauno Miettinen | Finland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1972 | Ingolf Mork | SFK Lyn | NM hopp normalbakke | |
1972 | Pål Tyldum (4) | IL Hållingen | NM 50 km | |
1972 | Peik Christensen | IF Ready | NM storslalåm | |
1973 | Rauno Miettinen (2) | Finland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1973 | Odd Arne Engh | Fåberg IL | NM kombinert | |
1973 | Pål Tyldum (5) | IL Hållingen | NM 15 km | |
1973 | Nils-Per Skarseth | Lørenskog SK | NM hopp stor bakke | |
1974 | Tom Sandberg | Mo SL | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1974 | Lars Grini | SFK Lyn | NM hopp stor bakke | |
1974 | Oddvar Brå | IL Leik | NM 50 km | |
1974 | Egil Myrhaug | Oppdal IL | NM slalåm | |
1975 | Ulrich Wehling | Øst-Tyskland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1975 | Odd Grette | Svene IL | NM hopp stor bakke | |
1975 | Ivar Formo | SFK Lyn | NM 30 km | |
1975 | Tom Sandberg (2) | Mo SL | NM kombinert | |
1976 | Ulrich Wehling | Øst-Tyskland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1976 | Johan Sætre | Trysilgutten IL | NM hopp stor bakke | |
1976 | Oddvar Brå (2) | IL Leik | NM 15 km | |
1976 | John Sylliåsen | Kringsjå IL | NM storslalåm | |
1977 | Ulrich Wehling (2) | Øst-Tyskland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1977 | Per Knut Aaland | Hardbagg IL | NM 50 km | |
1977 | Tom Sandberg (3) | Mo SL | NM kombinert | |
1977 | Johan Sætre (2) | Trysilgutten IL | NM hopp stor bakke | |
1978 | Rauno Miettinen (3) | Finland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1978 | Oddvar Brå (3) | IL Leik | NM 30 km | |
1978 | Erik Håker | Oppdal IL | NM utfor | |
1978 | Per Bergerud | Svene IL | NM hopp stor bakke | |
1979 | Karl Lustenberger | Sveits | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1979 | Oddvar Brå (4) | IL Leik | NM 50 km | |
1979 | Per Bergerud | Svene IL | NM hopp stor bakke | |
1979 | Tom Sandberg (4) | Mo SL | NM kombinert | |
1980 | Uwe Dotzauer | Øst-Tyskland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1980 | Oddvar Brå (5) | IL Leik | NM 15 km | |
1980 | Johan Sætre (3) | Trysilgutten IL | NM hopp normalbakke | |
1980 | Harald Gefle | SK Njård | NM slalåm | |
1981 | Hubert Schwarz | Vest-Tyskland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1981 | Roger Ruud | Lensbygda SK | NM hopp stor bakke | |
1981 | Tore Gullen | Jevnaker IF | NM 30 km | |
1981 | Hallstein Bøgseth | Namdalseid IL | NM kombinert | |
1982 | Jarle Halsnes | Sauda IL | NM storslalåm | |
1982 | Roger Ruud (2) | Lensbygda SK | NM hopp normalbakke | |
1982 | Tom Sandberg (5) | Mo SL | NM kombinert | |
1982 | Tor Håkon Holte | Hokksund IL | NM 50 km | |
1983 | Kerry Lynch | USA | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1983 | Per Bergerud | Svene IL | NM hopp stor bakke | |
1983 | Lars Erik Eriksen | Bjerke IL | NM 15 km | |
1984 | Espen Andersen | SFK Lyn | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1984 | Tom Sandberg (6) | Mo SL | NM kombinert | |
1984 | Per Bergerud (2) | Svene IL | NM hopp normalbakke | |
1984 | Dan Thorland | Byaasen Skiklub[1] | NM utfor | |
1985 | Hermann Weinbuch | Vest-Tyskland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1985 | Martin Hole | Geilo IL | NM 15 km | |
1985 | Per Bergerud (3) | Svene IL | NM hopp normalbakke | |
1985 | Finn Christian Jagge | Bærums SK | NM slalåm | |
1986 | Hallstein Bøgseth | Namdalseid IL | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1986 | Pål Gunnar Mikkelsplass | Bromma IL | NM 50 km | |
1986 | Atle Skårdal | IL Skade | NM alpint beste resultat | |
1986 | Vegard Opaas | Grorud IL | NM hopp stor bakke | |
1987 | Hermann Weinbuch (2) | Vest-Tyskland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1987 | Jon Inge Kjørum | Hamarkameratene | NM hopp | |
1987 | Torbjørn Løkken | Biri IL | NM kombinert | |
1988 | Torbjørn Løkken (2) | Biri IL | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1988 | Hallstein Bøgseth | Namdalseid IL | NM kombinert | |
1988 | Tor Håkon Holte | Hokksund IL | NM langrenn beste resultat | |
1988 | Jon Inge Kjørum | Hamarkameratene | NM hopp stor bakke | |
1988 | Finn Christian Jagge (2) | Bærums SK | NM alpint beste resultat | |
1989 | Trond Einar Elden | Namdalseid IL | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1989 | Vegard Ulvang | Kirkenes IF | NM langrenn beste resultat | |
1989 | Jon Inge Kjørum (2) | Hamarkameratene | NM hopp normalbakke | |
1989 | Ole Kristian Furuseth | Ullensaker SK | NM alpint beste resultat | |
1990 | Trond Einar Elden (2) | Namdalseid IL | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1990 | Kristen Skjeldal | Bulken IL | NM langrenn | |
1990 | Ole Gunnar Fidjestøl | Vikersund IF | NM hopp stor bakke | |
1991 | Trond Einar Elden (3) | Namdalseid IL | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1991 | Fred Børre Lundberg | Bardu IL | NM kombinert | |
1991 | Atle Skårdal (2) | IL Skade | NM super-G | |
1991 | Hans Engelsen Eide | Voss FK | NM freestyle (kulekjøring) | |
1992 | Fabrice Guy | Frankrike | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1992 | Espen Bredesen | Marikollen Hoppteam | NM hopp normalbakke | |
1992 | Bjørn Dæhlie | Nannestad SK | NM 10 km | |
1993 | Takanori Kono | Japan | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1993 | Rune Kristiansen | Christiania FK | NM freestyle (ballett) | |
1993 | Fred Børre Lundberg (2) | Bardu IL | NM kombinert | |
1993 | Kjetil André Aamodt | Nordstrand IF | NM storslalåm | |
1994 | Mario Stecher | Østerrike | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1994 | Espen Bredesen | Marikollen Hoppteam | NM hopp stor bakke | |
1994 | Erling Jevne | Øyer-Tretten IF | NM 50 km | |
1995 | Kenji Ogiwara | Japan | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1995 | Ole Kristian Furuseth (2) | Ullensaker SK | NM alpint beste resultat | |
1996 | Bjarte Engen Vik | Bardufoss og Omegn IF | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1996 | Atle Enberget | Trysilgutten IL | NM i telemarkskjøring | |
1996 | Kornelius Drange Hole | Bergen FK | Kulekjøring |
1997 | Bjarte Engen Vik (2) | Bardufoss og Omegn IF | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1997 | Thomas Alsgaard | Eidsvold Værks SK | Langrenn | |
1997 | Lasse Ottesen | Aurskog/Finstadbru SK | Hopp | |
1998 | Bjarte Engen Vik (3) | Bardufoss og Omegn IF | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1998 | Bjarte Engen Vik (4) | Bardufoss og Omegn IF | NM kombinert | |
1998 | Hans Petter Burås | Bærums SK | Alpint | |
1999 | Bjarte Engen Vik (5) | Bardufoss og Omegn IF | Kombinert under Holmenkollrennene | |
1999 | Roar Ljøkelsøy | Orkdal IL | NM hopp stor bakke | |
1999 | Marius Møbius | | NM i telemarkskjøring | |
2000 | Bjarte Engen Vik (6) | Bardufoss og Omegn IF | Kombinert under Holmenkollrennene | |
2000 | Thomas Alsgaard (2) | Eidsvold Værks SK | Langrenn | |
2000 | Ole Kristian Furuseth (3) | Ullensaker SK | Alpint | |
2001 | Felix Gottwald | Østerrike | Kombinert under Holmenkollrennene | |
2001 | Bjarte Engen Vik (7) | Bardufoss og Omegn IF | NM kombinert | |
2001 | Morten Solem | Trondhjems SK | Hopp | |
2002 | Ronny Ackermann | Tyskland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
2002 | Kristen Skjeldal (2) | Bulken IL | Langrenn | |
2002 | Bjørn Erik Gunnerød | Hagahogget Låmlag | Telemarkskjøring | |
2003 | Felix Gottwald (2) | Østerrike | Kombinert under Holmenkollrennene | |
2003 | Tommy Ingebrigtsen | Byåsen IL | Hopp, stor bakke | |
2003 | Aksel Lund Svindal | Nedre Romerike AK | Alpint | |
2004 | Ronny Ackermann (2) | Tyskland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
2004 | Sigurd Pettersen | | NM hopp | |
2004 | Magnus Moan | Byåsen IL | NM kombinert | |
2005 | Magnus Moan (2) | Byåsen IL | Kombinert under Holmenkollrennene | |
2005 | Kjetil André Aamodt | Nordstrand IF | Alpint | |
2005 | Tore Ruud Hofstad | Lillehammer SK | Langrenn | |
2006 | Petter Tande | Byåsen IL | Verdenscup kombinert i Holmenkollen | |
2006 | Aksel Lund Svindal (2) | Nedre Romerike AK | Super-G | |
2006 | Børge Søvik | Isfjorden IL | NM i telemarkskjøring | |
2007 | Jan Schmid | Sjetne IL | Kombinert | |
2007 | Anders Jacobsen | Ringkollen SK | Hopp | |
2008 | Anders Jacobsen (2) | Ringkollen SK | Hopp | |
2008 | Morten Eilifsen | Henning SL | Langrenn | |
2008 | Bernhard Gruber | Østerrike | Verdenscup kombinert i Holmenkollen | |
2009 | Iver Bjerkestrand | Nedre Romerike AK | Alpint | |
2009 | Magnus Moan (3) | Byåsen IL | Kombinert | |
2009 | John Kristian Dahl | Strindheim IL | Langrenn | |
2009 | Eirik Rykhus | Peer Gynt AK | Telemarkskjøring | |
2009 | Bill Demong | USA | Kombinert under Holmenkollrennene | |
2010 | Audun Grønvold | Vang SF | Freestyle | |
2010 | Anders Jacobsen (3) | Ringkollen SK | Hopp | |
2010 | John-Olav Sinnes | Sirdal SL | Telemark | |
2010 | Kjetil Jansrud | Peer Gynt Alpinklubb | Alpint | |
2011 | Aleksander Aurdal | IL Heming | Slopestyle | |
2011 | Anders Jacobsen (4) | Ringkollen SK | Hopp | |
2011 | Mikko Kokslien | Søre Ål IL | Kombinert | |
2011 | Petter Northug | Strindheim IL | Langrenn | |
2011 | Eirik Rykhus | Peer Gynt AK | Telemarkskjøring | |
2012 | Aksel Lund Svindal (3) | Nedre Romerike AK | Alpint | |
2012 | Vinjar Slåtten | Voss Freestyleklubb | Freestyle | |
2012 | Anders Bardal | Steinkjer SK | Hopp | |
2012 | Martin Johnsrud Sundby | Røa IL | Langrenn | |
2012 | Bryan Fletcher | USA | Kombinert under Holmenkollrennene | |
2013 | Aksel Lund Svindal (4) | Nedre Romerike AK | Alpint | |
2013 | Bastian Juell | Ready | Freestyle | |
2013 | Håvard Klemetsen | Kautokeino IL | Kombinert | |
2013 | Amund Morstøl Valde | Isfjorden IL | Telemark | |
2013 | Eric Frenzel | Tyskland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
2014 | Aleksander Aurdal (2) | Heming IL | Freestyle | |
2014 | Anders Bardal (2) | Steinkjer SK | Hopp | |
2014 | Lars Erik Skjervheim | Voss IL | Randonee | |
2014 | Martin Johnsrud Sundby (2) | Røa IL | Langrenn | |
2014 | Johannes Rydzek | Tyskland | Kombinert under Holmenkollrennene | |
2015 | Petter Northug (2) | Strindheim IL | Langrenn | |
2015 | Anders Jacobsen (5) | Ringkollen Skiklubb | Hopp | |
2015 | Sondre Kristenstuen | Nordre Land IL | Telemark | |
2015 | Sebastian Foss Solevåg | Spjelkavik IL | Alpint | |
2015 | Magnus Moan (4) | Byåsen IL | Kombinert | |
2016 | Kenneth Gangnes | Kolbukameratene | Hopp | |
2016 | Petter Northug (3) | Strindheim IL | Langrenn | |
2016 | Jarl Magnus Riiber | Idrettslaget Heming | Kombinert under Holmenkollrennene | |
2016 | Robert André Ruud | Ål Idrettslag | NM i friski på Hovden | [2] |
2017 | Jørgen Graabak | Byåsen IL | NM i kombinert | |
2017 | Akito Watabe | Japan | Kombinert under Holmenkollrennene | |
2017 | Leif Kristian Haugen | Lommedalens Idrettslag | Norgesmesterskapet i alpint | [3] |
2017 | Christian Nummedal | Hakadal Idrettslag | Freestyle | [4] |
2017 | Lars Erik Skjervheim (2) | Voss IL | Randonee | [5] |
2018 | Johannes Høsflot Klæbo | Byåsen IL | Langrenn under NM på ski | [6] |
2018 | Robert Johansson | Søre Ål Idrettslag | Norgesmesterskapet på ski 2018 | [7] |
2018 | Akito Watabe (2) | Japan | Kombinert under Holmenkollrennene | [8] |
2018 | Jarl Magnus Riiber (2) | Idrettslaget Heming | NM i kombinert | [9] |
2018 | Rasmus Windingstad | Bærums Skiklub | NM i alpint | [10] |
2018 | Christian Nummedal (2) | Hakadal Idrettslag | NM i freeski | [11] |
2019 | Andreas Stjernen | Sprova Idrettslag | NM i skihopping | [12] |
2019 | Emil Iversen | Idrettslaget Varden Meråker | NM 15 km langrenn | [13] |
2019 | Jarl Magnus Riiber (3) | Idrettslaget Heming | Kombinert under Holmenkollrennene | |
2019 | Rasmus Windingstad (2) | Bærums Skiklub | NM i alpint | [14] |
2020 | Pål Golberg | Gol Idrettslag | NM 30 km langrenn | |
2020 | Jarl Magnus Riiber (4) | Idrettslaget Heming | Kombinert under Holmenkollrennene | |
2020 | Daniel-André Tande | Kongsberg Idrettsforening | NM liten bakke, Midtstubakken | [15] |
2021 | Johannes Høsflot Klæbo (2) | Byåsen Idrettslag | NM i sprintlangrenn | [16] |
2021 | Tormod Frostad | Bærums Skiklub | NM friski i Trysil | [17] |
2021 | Leif Kristian Nestvold-Haugen (2) | Lommedalens Idrettslag | NM i storslalåm | [18] |
2021 | Jarl Magnus Riiber (5) | Idrettslaget Heming | Norgesmesterskapet på ski 2021 | [19] |
2022 | Jarl Magnus Riiber (6) | Idrettslaget Heming | Kombinert under Holmenkollrennene | [19] |
2022 | Jarl Magnus Riiber (7) | Idrettslaget Heming | Norgesmesterskapet på ski 2022 | [19] |
2022 | Sebastian Schjerve | Namsos Idrettslag | NM i bigair og slopestyle | [20] |
2023 | Jarl Magnus Riiber (8) | Idrettslaget Heming | Kombinert under Holmenkollrennene | [19] |
2023 | Jarl Magnus Riiber (9) | Idrettslaget Heming | Norgesmesterskapet på ski 2023 | [19] |
2024 | Jesper Saltvik Pedersen (2) | Plogen Skiklubb | NM i storslalåm i paraalpint | [21] |