| | Intermarché-Wanty IWA |
---|
# | Cyklist | Placering | 21 | Biniam Girmay (ERI) | | 22 | Madis Mihkels (EST) | | 23 | Hugo Page (FRA) | | 24 | Laurenz Rex (BEL) | | 25 | Adrien Petit (FRA) | | 26 | Mike Teunissen (NED) | | 27 | Georg Zimmermann (GER) | | Sportchef : Dimitri Claeys |
|
| Arkéa-B&B Hotels ARK |
---|
# | Cyklist | Placering | 41 | Arnaud Démare (FRA) | | 42 | David Dekker (NED) | | 43 | Mathis Le Berre (FRA) | | 44 | Luca Mozzato (ITA) | | 45 | Daniel McLay (GBR) | | 46 | Miles Scotson (AUS) | | 47 | Alan Riou (FRA) | | Sportchef : Maxime Bouet, Sébastien Hinault |
| |
Bahrain Victorious TBV |
---|
# | Cyklist | Placering | 61 | Matej Mohorič (SLO) | | 62 | Matevž Govekar (SLO) | | 63 | Kamil Gradek (POL) | | 64 | Fran Miholjević (CRO) | | 65 | Andrea Pasqualon (ITA) | | 66 | Dušan Rajović (SRB) | | 67 | Fred Wright (GBR) (landsväg) | | Sportchef : Enrico Poitschke |
| | Cofidis COF |
---|
# | Cyklist | Placering | 81 | Piet Allegaert (BEL) | | 82 | Stanislaw Aniolkowski (POL) | | 83 | Aimé De Gendt (BEL) | | 84 | Milan Fretin (BEL) | | 85 | Nolann Mahoudo (FRA) | | 86 | Alexis Renard (FRA) | | 87 | Axel Zingle (FRA) | | Sportchef : Jimmy Engoulvent, Thierry Marichal |
|
| EF Education-EasyPost EFE |
---|
# | Cyklist | Placering | 101 | Stefan Bissegger (SUI) | | 103 | Jack Rootkin-Gray (GBR) | | 104 | Jonas Rutsch (GER) | | 105 | Harry Sweeny (AUS) | | 106 | Michael Valgren (DEN) | | 107 | Yuhi Todome (JPN) | | Sportchef : Ken Vanmarcke |
| |
| | |
| | UAE Team Emirates UAD |
---|
# | Cyklist | Placering | 171 | Juan Sebastián Molano (COL) | | 172 | Ivo Oliveira (POR) (landsväg) | | 173 | Mikkel Bjerg (DEN) | | 174 | Álvaro Hodeg (COL) | | 175 | António Morgado (POR) | | 176 | Nils Politt (GER) | | 177 | Michael Vink (NZL) | | Sportchef : Fabio Baldato |
|
Israel-Premier Tech IPT |
---|
# | Cyklist | Placering | 181 | Hugo Hofstetter (FRA) | | 182 | Hugo Houle (CAN) | | 183 | Oded Kogut (ISR) | | 184 | Riley Pickrell (CAN) | | 185 | Jake Stewart (GBR) | | 186 | Corbin Strong (NZL) | | 187 | Tom Van Asbroeck (BEL) | | Sportchef : Sep Vanmarcke |
| Lotto Dstny LTD |
---|
# | Cyklist | Placering | 191 | Arnaud De Lie (BEL) | | 193 | Cedric Beullens (BEL) | | 194 | Mathijs Paasschens (NED) | | 195 | Lionel Taminiaux (BEL) | | 196 | Liam Slock (BEL) | | 197 | Brent Van Moer (BEL) | | 198 | Jasper De Buyst (BEL) | | Sportchef : Dirk Demol |
| |
| Team Flanders-Baloise TFB |
---|
# | Cyklist | Placering | 221 | Lars Craps (BEL) | | 222 | Jasper Dejaegher (BEL) | DNF | 223 | Siebe Deweirdt (BEL) | | 224 | Jules Hesters (BEL) | | 225 | Noah Vandenbranden (BEL) | | 226 | Yentl Vandevelde (BEL) | | 227 | Dylan Vandenstorme (BEL) | | Sportchef : Walter Planckaert |
| TotalEnergies TEN |
---|
# | Cyklist | Placering | 231 | Dries Van Gestel (BEL) | | 232 | Lucas Boniface (FRA) | | 233 | Sandy Dujardin (FRA) | | 234 | Thomas Gachignard (FRA) | | 235 | Émilien Jeannière (FRA) | | 236 | Lorrenzo Manzin (FRA) | | 237 | Anthony Turgis (FRA) | | Sportchef : Dominique Arnould |
|
Tudor Pro Cycling Team TUD |
---|
# | Cyklist | Placering | 241 | Matteo Trentin (ITA) | | 242 | Sebastian Kolze Changizi (DEN) | | 243 | Jacob Eriksson (SWE) | | 244 | Petr Kelemen (CZE) | | 245 | Marius Mayrhofer (GER) | | 246 | Rick Pluimers (NED) | | 247 | Maikel Zijlaard (NED) | | Sportchef : Bart Leysen |
|