Жіночий турнір з водного поло на чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 проходив у Будапешті (Угорщина) від 16 до 28 липня.[1]
Команди
- Африка
- ПАР
- Америка
- Азія
- Європа
- Океанія
- Австралія
- Нова Зеландія
Груповий етап
Група A
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
1 | КНР | 1 | 1 | 0 | 0 | 11 | 4 | +7 | 2 | Чвертьфінали |
2 | Італія | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | 4 | +6 | 2 | Плей-оф |
3 | Канада | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 10 | −6 | 0 |
4 | Бразилія | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 11 | −7 | 0 | |
Оновлено після матчів, зіграних 16 липня 2017. Джерело:
16 липня 2017 09:30 | протокол | Італія | 10 – 4 | Канада | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Рахунок за періодами: 1–2, 2–0, 3–0, 4–2 |
Б'янконі 4 | Голів | Еггенс 2 |
16 липня 2017 10:50 | протокол | Бразилія | 4 – 11 | КНР | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Рахунок за періодами: 2–4, 0–2, 2–1, 0–4 |
четверо гравчинь 1 | Голів | Чжан Ц. 3 |
18 липня 2017 18:50 | протокол | КНР | – | Канада | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
18 липня 2017 21:30 | протокол | Італія | – | Бразилія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
20 липня 2017 13:30 | протокол | Італія | – | КНР | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
20 липня 2017 17:30 | протокол | Бразилія | – | Канада | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Група B
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
1 | США | 1 | 1 | 0 | 0 | 24 | 2 | +22 | 2 | Чвертьфінали |
2 | Іспанія | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | 2 | +8 | 2 | Плей-оф |
3 | Нова Зеландія | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 10 | −8 | 0 |
4 | ПАР | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 24 | −22 | 0 | |
Оновлено після матчів, зіграних 16 липня 2017. Джерело:
16 липня 2017 12:10 | протокол | Нова Зеландія | 2 – 10 | Іспанія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Рахунок за періодами: 0–3, 1–1, 0–2, 1–4 |
Лопес да Сілва, Мейсон 1 | Голів | Лейтон 3 |
16 липня 2017 13:30 | протокол | ПАР | 2 – 24 | США | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Рахунок за періодами: 0–6, 0–7, 2–5, 0–6 |
Барретт, Пенні 1 | Голів | Нешул 6 |
18 липня 2017 09:30 | протокол | США | – | Іспанія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
18 липня 2017 10:50 | протокол | Нова Зеландія | – | ПАР | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
20 липня 2017 18:50 | протокол | Нова Зеландія | – | США | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
20 липня 2017 21:30 | протокол | ПАР | – | Іспанія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Група C
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
1 | Японія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Чвертьфінали |
2 | Нідерланди | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Плей-оф |
3 | Угорщина (H) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Франція | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Перші матчі будуть зіграні 16 липня 2017. Джерело:
(H) Господар.
16 липня 2017 17:30 | протокол | Нідерланди | – | Франція | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
16 липня 2017 20:10 | протокол | Японія | – | Угорщина | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
18 липня 2017 12:10 | протокол | Японія | – | Нідерланди | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
18 липня 2017 20:10 | протокол | Франція | – | Угорщина | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
20 липня 2017 09:30 | протокол | Японія | – | Франція | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
20 липня 2017 20:10 | протокол | Нідерланди | – | Угорщина | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Група D
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
1 | Австралія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Чвертьфінали |
2 | Росія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Плей-оф |
3 | Казахстан | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Греція | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Перші матчі будуть зіграні 16 липня 2017. Джерело:
16 липня 2017 18:50 | протокол | Австралія | – | Казахстан | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
16 липня 2017 21:30 | протокол | Росія | – | Греція | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
18 липня 2017 13:30 | протокол | Греція | – | Казахстан | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
18 липня 2017 17:30 | протокол | Австралія | – | Росія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
20 липня 2017 10:50 | протокол | Австралія | – | Греція | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
20 липня 2017 12:10 | протокол | Росія | – | Казахстан | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Ігри на вибування
Сітка
- Чемпіонська сітка
| Плей-оф | | Чвертьфінали | | Півфінали | | Фінал |
| | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
|
|
| 25 липня |
| |
| A1 | |
| 23 липня |
| | | | | |
| C2 | |
| | 27 липня |
| D3 | | |
| | |
| |
| | | | |
|
| 25 липня | |
| |
| B1 | |
| 23 липня |
| | | | | |
| C3 | |
| | 29 липня |
| D2 | | |
| | |
| |
| | | |
|
| 25 липня | |
| |
| C1 | |
| 23 липня |
| | | | | |
| A2 | |
| | 27 липня |
| B3 | | |
| | |
| |
| | | | | Матч за третє місце |
|
| 25 липня | | 29 липня |
| |
| D1 | | | |
| 23 липня |
| | | | | | | |
| A3 | |
| | |
| B2 | | |
|
- Сітка за 5-те місце
| Півфінали за 5–8-ме місця | | Матч за п'яте місце |
| | | | | | |
| 27 липня | | |
|
| | |
| 29 липня |
| | | |
| | |
| 27 липня |
| | | |
| | |
| |
| | | |
| Матч за сьоме місце |
| |
| 29 липня |
|
| | |
|
| | |
- Сітка за 9-те місце
| Півфінали за 9–12-те місця | | Матч за дев'яте місце |
| | | | | | |
| 25 липня | | |
|
| | |
| 27 липня |
| | | |
| | |
| 25 липня |
| | | |
| | |
| |
| | | |
| Матч за одинадцяте місце |
| |
| 27 липня |
|
| | |
|
| | |
- Сітка за 13-те місце
| Півфінали за 13–16-те місця | | Матч за 13-те місце |
| | | | | | |
| 23 липня | | |
|
| A4 | |
| 25 липня |
| B4 | | |
| | |
| 23 липня |
| | | |
| C4 | |
| |
| D4 | | |
| Матч за 15-те місце |
| |
| 25 липня |
|
| | |
|
| | |
Плей-оф
22 липня 2017 17:30 | A2 | – | B3 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
22 липня 2017 19:00 | A3 | – | B2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
22 липня 2017 20:30 | C2 | – | D3 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
22 липня 2017 22:00 | C3 | – | D2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Чвертьфінали
24 липня 2017 14:50 | A1 | – | WPO1 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
24 липня 2017 16:10 | B1 | – | WPO2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
24 липня 2017 20:30 | C1 | – | WPO3 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
24 липня 2017 22:00 | D1 | – | WPO4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Півфінали за 13-16-те місця
22 липня 2017 10:30 | A4 | – | B4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
22 липня 2017 12:00 | C4 | – | D4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Півфінали за 9-12-те місця
24 липня 2017 12:10 | LPO1 | – | LPO2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
24 липня 2017 13:30 | LPO3 | – | LPO4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Півфінали за 5-8-ме місця
26 липня 2017 13:30 | LQF1 | – | LQF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
26 липня 2017 15:00 | LQF3 | – | LQF4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Півфінали
26 липня 2017 20:30 | WQF1 | – | WQF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
26 липня 2017 22:00 | WQF3 | – | WQF4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Матч за 15-те місце
24 липня 2017 09:30 | LSF1 | – | LSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Матч за 13-те місце
24 липня 2017 10:50 | WSF1 | – | WSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Матч за 11-те місце
26 липня 2017 10:30 | LSF1 | – | LSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Матч за 9-те місце
26 липня 2017 12:00 | WSF1 | – | WSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Матч за 7-ме місце
28 липня 2017 12:00 | LSF1 | – | LSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Матч за 5-те місце
28 липня 2017 13:30 | WSF1 | – | WSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Матч за третє місце
28 липня 2017 15:00 | LSF1 | – | LSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Фінал
28 липня 2017 20:30 | WSF1 | – | WSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Підсумкове положення
Місце | Команда |
1 ! | |
2 ! | |
3 ! | |
4 | |
5 | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
Примітки
- ↑ Draw & Groups - Water Polo Tournaments. Архів оригіналу за 31 липня 2017. Процитовано 16 липня 2017.
Посилання