Кубок Кремля 2014, чоловіки, одиночний розряд
Кубок Кремля 2014, чоловіки, одиночний розряд | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Кубок Кремля 2014 | |||||||
Переможець | Марин Чилич | ||||||
Фіналіст | Роберто Баутіста Аґут | ||||||
Рахунок фіналу | 6–4, 6–4 | ||||||
Деталі | |||||||
Сітка | 28 (4 Q / 3 WC ) | ||||||
К-ть сіяних | 8 | ||||||
Дисципліни | |||||||
| |||||||
|
Докладніше: Кубок Кремля 2014
Рішар Гаске був чинним чемпіоном, але не захистив свій титул, оскільки знявся з турніру до його початку.
У фіналі Марин Чилич переміг Роберто Баутісту Агута з рахунком 6–4, 6–4.
Сіяні гравці
Перші четверо номерів посіву пройшли в друге коло без боротьби.
- 01. Мілош Раоніч (2 коло)
- 02. Марин Чилич (переможець)
- 03. Ернестс Гульбіс (півфінал)
- 04. Фабіо Фоніні (2 коло)
- 05. Роберто Баутіста Аґут (фінал)
- 06. Томмі Робредо (чвертьфінал)
- 07. Михайло Южний (чвертьфінал)
- 08. Андреас Сеппі (чвертьфінал)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
5 | Роберто Баутіста Аґут | 6 | 6 | |||||||||
3 | Ернестс Гульбіс | 4 | 4 | |||||||||
5 | Роберто Баутіста Аґут | 4 | 4 | |||||||||
2 | Марин Чилич | 6 | 6 | |||||||||
Михайло Кукушкін | 6 | 3 | 2 | |||||||||
2 | Марин Чилич | 4 | 6 | 6 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | М Раоніч | 3 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||||
Q | Р Беранкіс | 6 | 6 | Q | Р Беранкіс | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||
Q | А Карацев | 3 | 4 | Q | Р Беранкіс | 5 | 3 | ||||||||||||||||||
С Грот | 77 | 7 | 5 | Р Баутіста | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | А Рубльов | 64 | 5 | С Грот | 65 | 64 | |||||||||||||||||||
А Кузнєцов | 3 | 4 | 5 | Р Баутіста | 77 | 77 | |||||||||||||||||||
5 | Р Баутіста | 6 | 6 | 5 | Р Баутіста | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
3 | Е Гульбіс | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||||
3 | Е Гульбіс | 6 | 77 | ||||||||||||||||||||||
Ї Веселий | 5 | 3 | Д Хімено-Травер | 3 | 63 | ||||||||||||||||||||
Д Хімено-Травер | 7 | 6 | 3 | Е Гульбіс | 78 | 4 | 77 | ||||||||||||||||||
І Додіг | 6 | 6 | 8 | А Сеппі | 66 | 6 | 63 | ||||||||||||||||||
П Ріба | 4 | 2 | І Додіг | 5 | 63 | ||||||||||||||||||||
Д Лайович | 5 | 4 | 8 | А Сеппі | 7 | 77 | |||||||||||||||||||
8 | А Сеппі | 7 | 6 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
7 | М Южний | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Q | В Балуда | 3 | 4 | 7 | М Южний | 6 | 78 | ||||||||||||||||||
П Лоренці | 3 | 7 | 3 | Х Монако | 3 | 66 | |||||||||||||||||||
Х Монако | 6 | 5 | 6 | 7 | М Южний | 6 | 65 | 0 | |||||||||||||||||
М Кукушкін | 63 | 6 | 6 | М Кукушкін | 1 | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | К Хачанов | 77 | 0 | 2 | М Кукушкін | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
4 | Ф Фоніні | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||||
М Кукушкін | 6 | 3 | 2 | ||||||||||||||||||||||
6 | Т Робредо | 78 | 6 | 2 | М Чилич | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Q | П Крстин | 66 | 4 | 6 | Т Робредо | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
М Джазірі | 4 | 2 | Ф Країнович | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
Ф Країнович | 6 | 6 | 6 | Т Робредо | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
Д Села | 4 | 0 | 2 | М Чилич | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | Є Донской | 6 | 6 | WC | Є Донской | 3 | 6 | 3 | |||||||||||||||||
2 | М Чилич | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||
Кваліфікація
Сіяні гравці
- 01. Дамір Джумгур (2 коло)
- 02. Річардас Беранкіс (кваліфікувався)
- 03. Анте Павич (1 коло)
- 04. Люка Пуй (кваліфікаційний матч)
- 05. Ілля Марченко (2 коло)
- 06. Денис Молчанов (1 коло)
- 07. Раду Албот (2 коло)
- 08. Ніколоз Басілашвілі (1 коло)
Кваліфікувалися
- Віктор Балуда
- Річардас Беранкіс
- Педжа Крстин
- Аслан Карацев
Кваліфікаційна сітка
Перший кваліфаєр
Перше коло | Друге коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||||||||
1 | Дамір Джумгур | 68 | 6 | 6 | |||||||||||||||
WC | Олександр Бублик | 710 | 3 | 2 | |||||||||||||||
1 | Дамір Джумгур | 4 | 6 | 3 | |||||||||||||||
Віктор Балуда | 6 | 1 | 6 | ||||||||||||||||
Іньїго Сервантес | 4 | 2 | |||||||||||||||||
Віктор Балуда | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Віктор Балуда | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Денис Мацюкевич | 6 | 4 | 1 | ||||||||||||||||
Олександр Лобков | 0r | ||||||||||||||||||
Денис Мацюкевич | 1 | ||||||||||||||||||
Денис Мацюкевич | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Сімоне Ваньйоцці | 4 | 4 | |||||||||||||||||
Сімоне Ваньйоцці | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
6 | Денис Молчанов | 6 | 2 | 2 |
Другий кваліфаєр
Перше коло | Друге коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||||||||
2 | Річардас Беранкіс | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Антон Зайцев | 2 | 5 | |||||||||||||||||
2 | Річардас Беранкіс | 4 | 7 | 6 | |||||||||||||||
Пилип Давиденко | 6 | 5 | 4 | ||||||||||||||||
Пилип Давиденко | 6 | 1 | 6 | ||||||||||||||||
Олександр Василенко | 3 | 6 | 4 | ||||||||||||||||
2 | Річардас Беранкіс | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Костянтин Кравчук | 4 | 1 | |||||||||||||||||
Олексій Ватутін | 5 | 2 | |||||||||||||||||
Костянтин Кравчук | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Костянтин Кравчук | 6 | 6 | |||||||||||||||||
5 | Ілля Марченко | 2 | 3 | ||||||||||||||||
Блажей Конюш | 4 | 2 | |||||||||||||||||
5 | Ілля Марченко | 6 | 6 |
Третій Кваліфаєр
Перше коло | Друге коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||||||||
3 | Анте Павич | 2 | 64 | ||||||||||||||||
Педжа Крстин | 6 | 77 | |||||||||||||||||
Педжа Крстин | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Єгор Герасимов | 4 | 3 | |||||||||||||||||
Нікола Чачиц | 5 | 5 | |||||||||||||||||
Єгор Герасимов | 7 | 7 | |||||||||||||||||
Педжа Крстин | 4 | 77 | 6 | ||||||||||||||||
Ярослав Шило | 6 | 63 | 4 | ||||||||||||||||
Ярослав Шило | 77 | 6 | |||||||||||||||||
WC | Володимир Поляков | 63 | 1 | ||||||||||||||||
Ярослав Шило | 6 | 6 | |||||||||||||||||
7 | Раду Албот | 4 | 4 | ||||||||||||||||
Євген Корольов | 1 | 1 | |||||||||||||||||
7 | Раду Албот | 6 | 6 |
Четвертий кваліфаєр
Перше коло | Друге коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||||||||
4 | Люка Пуй | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Вадим Алексеєнко | 1 | 1 | |||||||||||||||||
4 | Люка Пуй | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||
WC | Євген Карловський | 6 | 4 | 2 | |||||||||||||||
Річард Музаєв | 7 | 3 | 4 | ||||||||||||||||
WC | Євген Карловський | 65 | 6 | 6 | |||||||||||||||
4 | Люка Пуй | 63 | 65 | ||||||||||||||||
Аслан Карацев | 77 | 77 | |||||||||||||||||
Михайло Ледовських | 3 | 66 | |||||||||||||||||
WC | Данило Медведєв | 6 | 78 | ||||||||||||||||
WC | Данило Медведєв | 2 | 77 | 2 | |||||||||||||||
Аслан Карацев | 6 | 63 | 6 | ||||||||||||||||
Аслан Карацев | 6 | 7 | |||||||||||||||||
8 | Ніколоз Басілашвілі | 1 | 5 |
Примітки
- Main Draw [Архівовано 3 березня 2016 у Wayback Machine.]
- Qualifying Draw [Архівовано 3 березня 2016 у Wayback Machine.]
- п
- о
- р
Світовий Тур ATP 2014
« 2013
2015 »
Турніри Великого шолома | |
---|---|
|
|
|
|
- Фінал Світового Туру ATP, Лондон (S, D)
Портал «Теніс» Портал «Спорт» |