Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015 — 200 метрів батерфляєм (чоловіки)
Чемпіонат світу з водних видів спорту 2015 Казань (Росія) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Стрибки у воду | |||||
Індивідуальні | |||||
1 м | чоловіки | жінки | |||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
Синхронні | |||||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
змішані | 3 м | 10 м | |||
Команда | |||||
хай-дайвінг | |||||
Плавання на відкритій воді | |||||
5 км | чоловіки | жінки | |||
10 км | чоловіки | жінки | |||
25 км | чоловіки | жінки | |||
Команда | команда | ||||
Плавання | |||||
Вільний стиль | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
800 м | чоловіки | жінки | |||
1500 м | чоловіки | жінки | |||
На спині | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Брас | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Батерфляй | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
індивідуальне комплексне плавання | |||||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета вільним стилем | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
4×200 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета комплексом | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
Змішана естафета | |||||
4×100 м | вільним стилем | комплексом | |||
Синхронне плавання | |||||
Соло | технічна | довільна | |||
дуети | технічна | довільна | |||
Команда | технічна | довільна | |||
комбінація | |||||
Змішані дуети | технічна | довільна | |||
Водне поло | |||||
Цей шаблон:
|
Змагання з плавання на дистанції 200 метрів батерфляєм серед чоловіків на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015 відбулись 4 серпня (попередні запливи і півфінали) і 5 серпня (фінал).[1]
Результати
Попередні запливи
Початок запливів о 10:15.[2]
Місце | Заплив | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 4 | Ласло Чех | Угорщина | 1:53.71 | Q |
2 | 3 | 3 | Віктор Бромер | Данія | 1:54.47 | Q, NR |
3 | 4 | 4 | Дайя Сето | Японія | 1:55.60 | Q |
4 | 4 | 3 | Ян Світковський | Польща | 1:55.78 | Q |
5 | 2 | 5 | Леонардо де Деус | Бразилія | 1:55.83 | Q |
6 | 2 | 3 | Тайлер Клері | США | 1:55.86 | Q |
7 | 4 | 5 | Масато Сакаї | Японія | 1:55.97 | Q |
8 | 4 | 2 | Девід Морган | Австралія | 1:56.05 | Q |
9 | 3 | 5 | Том Шілдс | США | 1:56.12 | Q |
10 | 2 | 7 | Стефанос Дімітріадіс | Греція | 1:56.23 | Q, NR |
11 | 3 | 7 | Себастьян Руссо | ПАР | 1:56.29 | Q |
12 | 4 | 6 | Луї Кроенен | Бельгія | 1:56.33 | Q |
13 | 3 | 6 | Джозеф Скулінг | Сінгапур | 1:56.85 | Q |
14 | 2 | 4 | Чад ле Клос | ПАР | 1:56.92 | Q |
14 | 2 | 6 | Грант Ірвайн | Австралія | 1:56.92 | Q |
16 | 4 | 8 | Александер Кунерт | Німеччина | 1:57.28 | Q |
17 | 2 | 0 | Ян Шефль | Чехія | 1:57.63 | |
18 | 3 | 2 | Франческо Павоне | Італія | 1:57.69 | |
19 | 4 | 7 | Євген Коптелов | Росія | 1:58.06 | |
20 | 2 | 1 | Ван Пудун | Китай | 1:58.20 | |
21 | 4 | 1 | Ке Чженвень | Сінгапур | 1:58.32 | |
22 | 3 | 0 | Александру Кочі | Румунія | 1:58.43 | |
23 | 2 | 8 | Роберт Жбогар | Словенія | 1:58.55 | |
24 | 4 | 0 | Нільс Лісс | Швейцарія | 1:58.76 | |
25 | 3 | 1 | Хао Юнь | Китай | 1:59.04 | |
26 | 2 | 2 | Олександр Кудашев | Росія | 1:59.33 | |
27 | 3 | 9 | Гал Нево | Ізраїль | 1:59.45 | |
28 | 4 | 9 | Маркос Лавадо | Венесуела | 1:59.85 | |
29 | 1 | 5 | Еснайдер Реалес | Колумбія | 2:01.13 | |
30 | 3 | 8 | Нуну Кінтанілья | Португалія | 2:01.46 | |
31 | 1 | 3 | Саджан Пракаш | Індія | 2:01.63 | |
32 | 1 | 6 | Джессі Лакуна | Філіппіни | 2:03.84 | |
33 | 1 | 4 | Бредлі Ешбі | Нова Зеландія | 2:04.31 | |
34 | 2 | 9 | Сюй Цзіцзе | Китайський Тайбей | 2:04.48 | |
35 | 1 | 2 | Айман Кельзі | Сирія | 2:04.60 | |
36 | 1 | 8 | Міхайло Черпкало | Боснія і Герцеговина | 2:05.64 | |
37 | 1 | 7 | Теймураз Кобахідзе | Грузія | 2:06.19 | |
38 | 1 | 1 | Нуаман Батахі | Марокко | 2:07.54 | |
39 | 1 | 0 | Альдо Кастільйо | Болівія | 2:15.38 | |
40 | 1 | 9 | Ноа Аль-Хулайфі | Катар | 2:26.71 |
Півфінали
Початок півфіналів 4 серпня о 19:04.[3]
Півфінал 1
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Чад ле Клос | ПАР | 1:54.50 | Q |
2 | 4 | Віктор Бромер | Данія | 1:54.82 | Q |
3 | 5 | Ян Світковський | Польща | 1:55.42 | Q |
4 | 7 | Луї Кроенен | Бельгія | 1:55.49 | Q |
5 | 2 | Стефанос Дімітріадіс | Греція | 1:56.31 | |
6 | 3 | Тайлер Клері | США | 1:56.47 | |
7 | 8 | Александер Кунерт | Німеччина | 1:57.29 | |
8 | 6 | Девід Морган | Австралія | 1:58.83 |
Півфінал 2
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Ласло Чех | Угорщина | 1:53.53 | Q |
2 | 6 | Масато Сакаї | Японія | 1:54.75 | Q |
3 | 5 | Дайя Сето | Японія | 1:54.95 | Q |
4 | 2 | Том Шілдс | США | 1:55.75 | Q |
5 | 3 | Леонардо де Деус | Бразилія | 1:56.02 | |
6 | 1 | Джозеф Скулінг | Сінгапур | 1:56.11 | |
7 | 7 | Себастьян Руссо | ПАР | 1:56.96 | |
8 | 8 | Грант Ірвайн | Австралія | 1:57.94 |
Фінал
Фінал відбувся о 17:52.[4]
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
01 ! | 4 | Ласло Чех | Угорщина | 1:53.48 | |
02 ! | 5 | Чад ле Клос | ПАР | 1:53.68 | |
3 ! | 7 | Ян Світковський | Польща | 1:54.10 | |
4 | 3 | Масато Сакаї | Японія | 1:54.24 | |
5 | 6 | Віктор Бромер | Данія | 1:54.66 | |
6 | 2 | Дайя Сето | Японія | 1:55.16 | |
7 | 1 | Луї Кроенен | Бельгія | 1:55.39 | NR |
8 | 8 | Том Шілдс | США | 1:56.17 |
Примітки
- ↑ Стартовий список(англ.)
- ↑ Результати запливів [Архівовано 2017-08-03 у Wayback Machine.](англ.)
- ↑ Півфінали results
- ↑ Результати фіналу [Архівовано 2017-08-03 у Wayback Machine.](англ.)