Чемпіонат Європи з хокею із шайбою серед юніорів 1998
Чемпіонат Європи з хокею із шайбою серед юніорів 1998 | ||
Загальні відомості | ||
---|---|---|
Країна проведення: | Швеція | |
Час проведення: | 11 квітня — 19 квітня 1998 | |
Кількість команд: | 8 | |
Міста проведення: | Малунг, Мура | |
Призери | ||
Переможець: | Швеція (10-й титул) | |
Друге місце: | Фінляндія | |
Третє місце: | Росія | |
Статистика турніру | ||
Зіграно матчів: | 24 | |
Закинуто голів: | 144 (6,0 за гру) | |
Бомбардир: | Даніель Седін (11 очок) | |
← 1997 чемпіонати світу → |
Чемпіонат Європи з хокею із шайбою серед юніорів 1998 — 31-й чемпіонат Європи з хокею із шайбою серед юніорів. Чемпіонат пройшов у містах Малунг та Мура (Швеція) з 11 по 19 квітня 1998. Чемпіоном Європи стала юнацька збірна Швеції.
Це був останній чемпіонат Європи, з наступного сезону буде розігруватись юнацький чемпіонат світу.
Група А
Попередній раунд
- Група 1
Збірна | 1 | 2 | 3 | 4 | ШЗ/ШП | О |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Росія | 4:1 | 2:2 | 5:1 | 11:04 | 5 | |
2. Фінляндія | 1:4 | 7:2 | 8:0 | 16:06 | 4 | |
3. Чехія | 2:2 | 2:7 | 12:1 | 16:10 | 3 | |
4. Норвегія | 1:5 | 0:8 | 1:12 | 02:25 | 0 |
- Група 2
Збірна | 1 | 2 | 3 | 4 | ШЗ/ШП | О |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Швеція | 6:0 | 5:3 | 13:1 | 24:04 | 6 | |
2. Швейцарія | 0:6 | 4:1 | 5:1 | 09:08 | 4 | |
3. Словаччина | 3:5 | 1:4 | 5:1 | 09:10 | 2 | |
4. Україна | 1:13 | 1:5 | 1:5 | 03:23 | 0 |
Фінальний раунд
- Чемпіонська група
Збірна | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ШЗ/ШП | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Швеція | 2:2 | 5:1 | 4:6 | (6:0) | (5:3) | 22:12 | 7 | |
2. Фінляндія | 2:2 | (1:4) | (7:2) | 3:2 | 4:2 | 17:12 | 7 | |
3. Росія | 1:5 | (4:1) | (2:2) | 4:0 | 2:1 | 13:09 | 7 | |
4. Чехія | 6:4 | (2:7) | (2:2) | 7:1 | 5:3 | 21:17 | 7 | |
5. Швейцарія | (0:6) | 2:3 | 0:4 | 1:7 | (4:1) | 07:20 | 2 | |
6. Словаччина | (3:5) | 2:4 | 1:2 | 3:5 | (1:4) | 10:20 | 0 |
- 7-е місце
Норвегія | 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) | 4:3 (2:1, 2:1, 0:1) | 5:2 (3:0, 2:1, 0:1) | Україна |
Призи та нагороди чемпіонату
Нагорода | Гравець | Збірна |
---|---|---|
Найкращий бомбардир | Даніель Седін | Швеція |
Найкращий воротар | Крістіан Антіла | Фінляндія |
Найкращий захисник | Мікко Йокела | Швеція |
Найкращий нападник | Даніель Седін | Швеція |
Група В
Матчі пройшли 5 — 12 квітня 1998 у Фюссені та Меммінгені (Німеччина).
Попередній раунд
- Група 1
Збірна | 1 | 2 | 3 | 4 | ШЗ/ШП | О |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Німеччина | 4:2 | 4:3 | 5:0 | 13:05 | 6 | |
2. Білорусь | 2:4 | 6:3 | 4:0 | 12:07 | 4 | |
3. Данія | 3:4 | 3:6 | 5:1 | 11:11 | 2 | |
4. Велика Британія | 0:5 | 0:4 | 1:5 | 01:14 | 0 |
- Група 2
Збірна | 1 | 2 | 3 | 4 | ШЗ/ШП | О |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Польща | 4:1 | 5:4 | 2:1 | 11:06 | 6 | |
2. Італія | 1:4 | 4:1 | 3:1 | 08:06 | 4 | |
3. Угорщина | 4:5 | 1:4 | 5:1 | 10:10 | 2 | |
4. Франція | 1:2 | 1:3 | 1:5 | 03:10 | 0 |
Фінальний раунд
- Чемпіонська група
Збірна | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ШЗ/ШП | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Німеччина | 5:2 | 4:0 | 4:1 | (4:2) | (4:3) | 21:08 | 10 | |
2. Італія | 2:5 | (1:4) | (4:1) | 2:0 | 9:1 | 18:11 | 06 | |
3. Польща | 0:4 | (4:1) | (5:4) | 5:8 | 6:6 | 20:23 | 05 | |
4. Угорщина | 1:4 | (1:4) | (4:5) | 2:1 | 12:9 | 20:23 | 04 | |
5. Білорусь | (2:4) | 0:2 | 8:5 | 1:2 | (6:3) | 17:16 | 04 | |
6. Данія | (3:4) | 1:9 | 6:6 | 9:12 | (3:6) | 22:37 | 01 |
- 7-е місце
Франція | 11:1 (3:0, 6:1, 2:0) | 5:2 (1:0, 2:0, 2:2) | Велика Британія |
Група C
Матчі пройшли 16 — 20 березня в місті Загреб (Хорватія).
Попередній раунд
- Група 1
Збірна | 1 | 2 | 3 | 4 | ШЗ/ШП | О |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Австрія | 5:3 | 15:3 | 13:1 | 33:07 | 6 | |
2. Словенія | 3:5 | 9:1 | 10:0 | 22:06 | 4 | |
3. Румунія | 3:15 | 1:9 | 6:3 | 10:27 | 2 | |
4. Югославія | 1:13 | 0:10 | 3:6 | 04:29 | 0 |
- Група 2
Збірна | 1 | 2 | 3 | 4 | ШЗ/ШП | О |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Латвія | 6:1 | 7:0 | 10:4 | 23:05 | 6 | |
2. Литва | 1:6 | 4:1 | 7:6 | 12:13 | 4 | |
3. Естонія | 0:7 | 1:4 | 4:2 | 05:13 | 2 | |
4. Хорватія | 4:10 | 6:7 | 2:4 | 12:21 | 0 |
Стикові матчі
7-е місце | Хорватія | 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) | Югославія | |
5-е місце | Румунія | 5:0 тех. поразка | Естонія | |
3-є місце | Литва | 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) | Словенія | |
Фінал | Австрія | 4:3 (0:2, 2:1, 2:0) | Латвія |
Група D
Перший раунд
Матчі пройшли 3 — 9 березня в Люксембурзі.
- Група 1
Збірна | 1 | 2 | 3 | 4 | ШЗ/ШП | О |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Нідерланди | 7:3 | 12:0 | 12:0 | 31:03 | 6 | |
2. Бельгія | 3:7 | 12:1 | 8:0 | 23:08 | 4 | |
3. Болгарія | 0:12 | 1:12 | 3:2 | 04:26 | 2 | |
4. Ізраїль | 0:12 | 0:8 | 2:3 | 02:23 | 0 |
- Група 2
Збірна | 1 | 2 | 3 | 4 | ШЗ/ШП | О |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Казахстан | 19:2 | 63:0 | 39:0 | 121:02 | 6 | |
2. Іспанія | 2:19 | 4:1 | 17:2 | 023:22 | 4 | |
3. Ісландія | 0:63 | 1:4 | 4:2 | 005:69 | 2 | |
4. Люксембург | 0:39 | 2:17 | 2:4 | 004:60 | 0 |
Фінальний раунд
- Чемпіонська група
Збірна | 1 | 2 | 3 | 4 | ШЗ/ШП | О |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Казахстан | 14:1 | 20:1 | (19:2) | 53:04 | 6 | |
2. Нідерланди | 1:14 | (7:3) | 4:1 | 12:18 | 4 | |
3. Бельгія | 1:20 | (3:7) | 5:3 | 09:30 | 2 | |
4. Іспанія | (2:19) | 1:4 | 3:5 | 06:28 | 0 |
- Втішний раунд
Збірна | 1 | 2 | 3 | 4 | ШЗ/ШП | О |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Болгарія | (3:2) | 9:2 | 5:2 | 17:06 | 6 | |
2. Ізраїль | (2:3) | 4:4 | 4:1 | 10:08 | 3 | |
3. Ісландія | 2:9 | 4:4 | (4:2) | 10:15 | 3 | |
4. Люксембург | 2:5 | 1:4 | (2:4) | 05:13 | 0 |
Посилання
- Архів (фр.)
|