Чемпіонат світу з боротьби 2001
Чемпіонат світу з вільної боротьби 2001 | |
---|---|
Місце проведення | Софія, Болгарія |
Дата | 22 — 25 листопада |
Кількість комплектів нагород | 14 |
Переможці | |
Вільна боротьба | Росія |
Жіноча боротьба | КНР |
Чемпіонат світу з греко-римської боротьби 2001 | |
---|---|
Місце проведення | Патри, Греція |
Дата | 6 — 9 грудня |
Кількість комплектів нагород | 8 |
Переможці | |
Греко-римська боротьба | Куба |
Чемпіонат світу з боротьби 2001 складався з двох окремих чемпіонатів. Змагання з вільної боротьби серед чоловіків і жінок пройшли в Софії (Болгарія) з 22 по 25 листопада, а змагання з греко-римської боротьби серед чоловіків — в Патрах (Греція) з 6 по 9 грудня.
Був розіграний двадцять два комплекта нагород — по вісім у греко-римській та вільній боротьбі серед чоловіків, та шість — в жіночій боротьбі.
Загальний медальний залік
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Росія | 5 | 3 | 1 | 9 |
2 | Болгарія | 2 | 1 | 0 | 3 |
Канада | 2 | 1 | 0 | 3 | |
4 | Японія | 2 | 0 | 0 | 2 |
5 | США | 1 | 5 | 1 | 7 |
6 | Іран | 1 | 3 | 0 | 4 |
7 | Куба | 1 | 1 | 4 | 6 |
8 | КНР | 1 | 1 | 1 | 3 |
9 | Вірменія | 1 | 1 | 0 | 2 |
Узбекистан | 1 | 1 | 0 | 2 | |
11 | Україна | 1 | 0 | 5 | 6 |
12 | Грузія | 1 | 0 | 1 | 2 |
13 | Білорусь | 1 | 0 | 0 | 1 |
Польща | 1 | 0 | 0 | 1 | |
Швеція | 1 | 0 | 0 | 1 | |
16 | Південна Корея | 0 | 2 | 2 | 4 |
17 | Угорщина | 0 | 1 | 0 | 1 |
Італія | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Монголія | 0 | 1 | 0 | 1 | |
20 | Німеччина | 0 | 0 | 3 | 3 |
21 | Греція | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ізраїль | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Норвегія | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Туреччина | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Всього | 22 | 22 | 22 | 66 |
Командний залік
Місце | Вільна боротьба, чоловіки | Греко-римська боротьба, чоловіки | Вільна боротьба, жінки | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Команда | Очки | Команда | Очки | Команда | Очки | |
1 | Росія | 51 | Куба | 54 | КНР | 36 |
2 | Болгарія | 46 | Росія | 38 | Японія | 33 |
3 | Іран | 37 | США | 33 | Україна | 33 |
4 | Грузія | 31 | Швеція | 26 | Німеччина | 31 |
5 | США | 28 | Іран | 24 | Канада | 30 |
6 | Туреччина | 27 | Південна Корея | 24 | Росія | 25 |
7 | Куба | 25 | Угорщина | 24 | США | 24 |
8 | Україна | 23 | Україна | 23 | Польща | 17 |
9 | Узбекистан | 21 | Вірменія | 19 | Франція | 14 |
10 | Південна Корея | 19 | Узбекистан | 18 | Білорусь | 13 |
Медалісти
Вільна боротьба
Категорія | Золото | Срібло | Бронза |
54 кг | Герман Контоєв Білорусь | Бабак Нурзад Іран | Олександр Контоєв Росія |
58 кг | Гіві Сісаурі Канада | Оюунбілегійн Пуревбаатар Монголія | Давид Погосян Грузія |
63 кг | Серафим Барзаков Болгарія | Аліреза Дабір Іран | Ельбрус Тедеєв Україна |
69 кг | Ніколай Пасларь Болгарія | Амір Таваколіян Іран | Чан Дже Сон Республіка Корея |
76 кг | Бувайсар Сайтієв Росія | Мун Ий Дже Республіка Корея | Джо Вільямс США |
85 кг | Хаджимурад Магомедов Росія | Брендон Еггум США | Йоель Ромеро Куба |
97 кг | Гіоргі Гогшелідзе Росія | Красимир Кочев Болгарія | Вадим Тасоєв Україна |
130 кг | Давид Мусульбес Росія | Артур Таймазов Узбекистан | Алексіс Родрігес Куба |
Греко-римська боротьба
Категорія | Золото | Срібло | Бронза |
До 54 кг | Хассан Ранграз Іран | Брендон Полсон США | Ласаро Рівас Куба |
До 58 кг | Дільшод Аріпов Узбекистан | Карен Мнацаканян Вірменія | Роберто Монсон Куба |
До 63 кг | Вагінак Галстян Вірменія | Кім Ін Соп Республіка Корея | Михайло Бейлін Ізраїль |
До 69 кг | Філіберто Аскуй Куба | Олексій Глушков Росія | Рустам Аджі Україна |
До 76 кг | Ара Абрахамян Швеція | Олексій Мішин Росія | Кім Джин Су Республіка Корея |
До 85 кг | Мухран Вахтангадзе Грузія | Метт Ліндленд США | Олександр Дараган Україна |
До 97 кг | Олександр Безручкін Росія | Ернесто Пенья Куба | Мехмет Озал Туреччина |
До 130 кг | Рулон Гарднер США | Міхай Деак-Бардош Угорщина | Ксенофон Куціумбас Греція |
Жіноча боротьба
Категорія | Золото | Срібло | Бронза |
До 46 кг | Ірина Мерлені Україна | Керол Він Канада | Брігітт Вагнер Німеччина |
До 51 кг | Обара Хітомі Японія | Стефані Мурата США | Ґао Яньчжи Китай |
До 56 кг | Сейко Ямамото Японія | Любов Волосова Росія | Тетяна Лазарєва Україна |
До 62 кг | Мен Лілі Китай | Ділетта Джьямпікколо Італія | Лене Онес Норвегія |
До 68 кг | Крістін Нордхаген Канада | Токкара Монтгомері США | Аніта Шетцле Німеччина |
До 75 кг | Едіта Вітковська Польща | Ма Байлін Китай | Ніна Енгліх Німеччина |
Посилання
- (англ.)
- Historical Results. United World Wrestling (укр. Об'єднаний світ боротьби). (англ.)
|