Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2010 (кваліфікаційний раунд)
Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2010 (кваліфікаційний раунд) — відбірний етап, що відбувся з 1 вересня по 30 листопада 2009 року у 13 групах та був першим етапом відбору до чемпіонату Європи 2010.
Група 1
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Італія | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 0 | +11 | 9 |
Ірландія | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 2 | +5 | 6 |
Албанія | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | −4 | 3 |
Сан-Марино | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 | −12 | 0 |
13 листопада 2009 13:30 CET |
Італія | 5 – 0 | Албанія |
---|---|---|
Протокол |
Олімпійський стадіон, Серравалле Арбітр: Сабо (Угорщина) |
13 листопада 2009 16:00 CET |
Ірландія | 5 – 0 | Сан-Марино |
---|---|---|
Гендерсон 17' Мейсон 43', 58' Адам 74' Кеохейн 86' | Протокол |
Монтеккьо, Сан-Марино Арбітр: Лаюшкін (Росія) |
15 листопада 2009 14:30 CET |
Ірландія | 2 – 0 | Албанія |
---|---|---|
Протокол |
Монтеккьо, Сан-Марино Арбітр: Сабо (Угорщина) |
15 листопада 2009 20:30 CET |
Сан-Марино | 0 – 4 | Італія |
---|---|---|
Протокол |
Олімпійський стадіон, Серравалле Арбітр: Мажейка (Литва) |
18 листопада 2009 15:00 CET |
Італія | 2 – 0 | Ірландія |
---|---|---|
Протокол |
Олімпійський стадіон, Серравалле Арбітр: Лаюшкін (Росія) |
18 листопада 2009 17:00 CET |
Албанія | 4 – 1 | Сан-Марино |
---|---|---|
Ваюші 44' Балаї 66', 68' Коні 88' | Протокол Протокол2 | Стефанеллі 72' (пен.) |
Олімпійський стадіон, Серравалле Арбітр: Мажейка (Литва) |
Група 2
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Англія | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 2 | +6 | 9 |
Словаччина | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | +3 | 6 |
Фінляндія | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | −4 | 3 |
Словенія | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | −5 | 0 |
9 жовтня 2009 |
Словаччина | 1 – 0 | Словенія |
---|---|---|
Губа 31' | Протокол |
Спортивний парк, Лендава Арбітр: Гробельнік (Австрія) |
9 жовтня 2009 |
Англія | 3 – 1 | Фінляндія |
---|---|---|
Протокол | Ріскі 34' |
Фазанерія, Мурска-Собота Арбітр: Гечек (Туреччина) |
11 жовтня 2009 |
Словаччина | 4 – 0 | Фінляндія |
---|---|---|
Ваврик 6' Сланчик 69' Повашанец 75' Губа 76' | Протокол |
Спортивний парк, Лендава Арбітр: Гечек (Туреччина) |
11 жовтня 2009 |
Словенія | 1 – 3 | Англія |
---|---|---|
Врхунц 90+3' | Протокол |
Фазанерія, Мурска-Собота Арбітр: Туссен (Люксембург) |
14 жовтня 2009 |
Англія | 2 – 0 | Словаччина |
---|---|---|
Мейсон 64' Мелліс 90+3' | Протокол |
Спортивний парк, Лендава Арбітр: Гробельнік (Австрія) |
14 жовтня 2009 |
Фінляндія | 2 – 0 | Словенія |
---|---|---|
Протокол |
Фазанерія, Мурска-Собота Арбітр: Туссен (Люксембург) |
Група 3
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Туреччина | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | +2 | 7 |
Німеччина | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 2 | +7 | 6 |
Молдова | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 7 | −5 | 3 |
Люксембург | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | −4 | 1 |
7 жовтня 2009 |
Туреччина | 1 – 0 | Молдова |
---|---|---|
Каракуллукчю 66' | Протокол |
«Роданж», Роданж Арбітр: Аттуелл (Англія) |
7 жовтня 2009 |
Німеччина | 3 – 0 | Люксембург |
---|---|---|
Протокол |
Штад Альфонс Тейс, Есперанж Арбітр: Крістофферсен (Данія) |
9 жовтня 2009 |
Молдова | 0 – 5 | Німеччина |
---|---|---|
Протокол |
Штад Альфонс Тейс, Есперанж Арбітр: Дабанович (Чорногорія) |
9 жовтня 2009 |
Туреччина | 1 – 1 | Люксембург |
---|---|---|
Гелвакі 59' | Протокол | Де Соуза 90+2' |
«Роданж», Роданж Арбітр: Крістофферсен (Данія) |
12 жовтня 2009 |
Німеччина | 1 – 2 | Туреччина |
---|---|---|
Тосун 87' | Протокол | Одабасі 31' Ерген 46' |
«Жозі Бартель», Люксембург Арбітр: Аттуелл (Англія) |
12 жовтня 2009 |
Люксембург | 1 – 2 | Молдова |
---|---|---|
Де Соуза 67' | Протокол | Онофрей 22' Голубовський 80' |
Оп, Менсдорф Арбітр: Дабанович (Чорногорія) |
Група 4
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Хорватія | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | +5 | 9 |
Швейцарія | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 1 | +9 | 6 |
Литва | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | −5 | 3 |
Естонія | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | −9 | 0 |
25 вересня 2009 |
Литва | 1 – 2 | Хорватія |
---|---|---|
Соломін 26' | Протокол | Андріяшевич 74' Іванович 80' |
«Маріямполе», Маріямполе Арбітр: Лісвелд ( Нідерланди) |
28 вересня 2009 |
Хорватія | 1 – 0 | Швейцарія |
---|---|---|
Маглиця 33' | Протокол |
«Судува», Маріямполе Арбітр: Лісвелд ( Нідерланди) |
28 вересня 2009 |
Естонія | 1 – 2 | Литва |
---|---|---|
Тейно 83' | Протокол | Лукошюс 49' Біскус 75' |
«Маріямполе», Маріямполе Арбітр: Коваржик (Чехія) |
Група 5
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Сербія | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 0 | +8 | 9 |
Греція | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | +2 | 6 |
Фарерські острови | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | −4 | 1 |
Білорусь | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | −6 | 1 |
6 жовтня 2009 |
Греція | 2 – 0 | Фарерські острови |
---|---|---|
Протокол |
«Ягодина», Ягодина Арбітр: Внук (Словаччина) |
8 жовтня 2009 |
Греція | 1 – 0 | Білорусь |
---|---|---|
Кареліс 59' | Протокол |
«Чіка Дача», Крагуєваць Арбітр: ван Букел (Нідерланди) |
8 жовтня 2009 |
Фарерські острови | 0 – 2 | Сербія |
---|---|---|
Протокол | Шчепович 30', 42' (пен.) |
«Ягодина», Ягодина Арбітр: Внук (Словаччина) |
11 жовтня 2009 |
Сербія | 1 – 0 | Греція |
---|---|---|
Шчепович 45' | Протокол |
«Чіка Дача», Крагуєваць Арбітр: ван Букел (Нідерланди) |
11 жовтня 2009 |
Білорусь | 0 – 0 | Фарерські острови |
---|---|---|
Протокол |
«Ягодина», Ягодина Арбітр: Михайлович (Сербія) |
Група 6
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Шотландія | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 2 | +7 | 6 |
Румунія | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | +2 | 6 |
Австрія | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | +1 | 6 |
Вірменія | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 12 | −10 | 0 |
10 жовтня 2009 |
Шотландія | 3 – 0 | Румунія |
---|---|---|
МакХ'ю 19' Кемпбелл 21' Інман 81' | Протокол |
Жак Леман Арена, Санкт-Файт-ан-дер-Ґлан Арбітр: Безбородов (Росія) |
10 жовтня 2009 |
Австрія | 5 – 1 | Вірменія |
---|---|---|
Протокол | Бадалян 53' |
Віго-Хаус Арена, Фельдкірхен-ін-Кернтен Арбітр: Германсен (Данія) |
12 жовтня 2009 |
Вірменія | 1 – 6 | Шотландія |
---|---|---|
Степанян 59' | Протокол | Інман 12' Форрест 17', 26' МакХ'ю 71' Бернс 81' Вілсон 84' |
Віго-Хаус Арена, Фельдкірхен-ін-Кернтен Арбітр: Германсен (Данія) |
12 жовтня 2009 |
Австрія | 0 – 4 | Румунія |
---|---|---|
Протокол | Албу 21' Алібек 23' Тукудян 48' Матей 86' |
Жак Леман Арена, Санкт-Файт-ан-дер-Ґлан Арбітр: Блек (Ірландія) |
15 жовтня 2009 |
Шотландія | 0 – 1 | Австрія |
---|---|---|
Протокол | Клем 83' |
Жак Леман Арена, Санкт-Файт-ан-дер-Ґлан Арбітр: Безбородов (Росія) |
15 жовтня 2009 |
Румунія | 1 – 0 | Вірменія |
---|---|---|
Стоян 13' (пен.) | Протокол |
Філлах-Лінд, Філлах Арбітр: Блек (Ірландія) |
Група 7
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Боснія і Герцеговина | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 5 | −2 | 6 |
Північна Ірландія | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 1 | +4 | 5 |
Ісландія | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 |
Болгарія | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | −2 | 1 |
7 жовтня 2009 |
Ісландія | 0 – 1 | Боснія і Герцеговина |
---|---|---|
Протокол | Нухич 21' |
Асім Ферхатович-Хасе, Сараєво Арбітр: Прігода (Чехія) |
9 жовтня 2009 |
Болгарія | 1 – 2 | Боснія і Герцеговина |
---|---|---|
Атанасов 2' | Протокол | Панджа 15' Хаджич 87' |
Асім Ферхатович-Хасе, Сараєво Арбітр: Прігода (Чехія) |
9 жовтня 2009 |
Північна Ірландія | 0 – 0 | Ісландія |
---|---|---|
Протокол |
Грбавіца, Сараєво Арбітр: Карлос Мігель Таборда (Португалія) |
12 жовтня 2009 |
Ісландія | 3 – 2 | Болгарія |
---|---|---|
Г. Магнуссон 23' Фай 53' Гейрссон 81' | Протокол | Бенгузов 18' Пасков 40' |
Грбавіца, Сараєво Арбітр: Карлос Мігель Таборда (Португалія) |
12 жовтня 2009 |
Боснія і Герцеговина | 0 – 4 | Північна Ірландія |
---|---|---|
Протокол |
Група 8
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Португалія | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 0 | +7 | 9 |
Іспанія | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | +4 | 6 |
Уельс | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | −2 | 3 |
Північна Македонія | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | −9 | 0 |
3 листопада 2009 |
Португалія | 3 – 0 | Уельс |
---|---|---|
Сержіу Олівейра 3' Рейш 58' Алекс 76' | Протокол |
Луїс Сунер Піко, Алзіра Арбітр: Константін (Румунія) |
3 листопада 2009 |
Іспанія | 5 – 1 | Північна Македонія |
---|---|---|
Протокол | Станков 39' |
Ла Форана, Алджинет Арбітр: Ніємінен (Фінляндія) |
5 листопада 2009 |
Португалія | 3 – 0 | Північна Македонія |
---|---|---|
Протокол |
Ла Форана, Алджинет Арбітр: Ніємінен (Фінляндія) |
5 листопада 2009 |
Уельс | 0 – 1 | Іспанія |
---|---|---|
Протокол | Родріго 50' |
Ла Форана, Алджинет Арбітр: Де Марко (Італія) |
8 листопада 2009 |
Іспанія | 0 – 1 | Португалія |
---|---|---|
Протокол | Пінту 19' |
Луїс Сунер Піко, Алзіра Арбітр: Де Марко (Італія) |
8 листопада 2009 |
Північна Македонія | 1 – 3 | Уельс |
---|---|---|
Шабані 60' | Протокол | Стівенс 43' Тейлор 63' Браун 90' |
Ла Форана, Алджинет Арбітр: Константін (Румунія) |
Група 9
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Росія | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 2 | +7 | 7 |
Угорщина | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 3 | +7 | 6 |
Латвія | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 |
Ліхтенштейн | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 14 | −14 | 0 |
23 жовтня 2009 |
Росія | 1 – 1 | Латвія |
---|---|---|
Логуа 21' (пен.) | Протокол | Карашаускас 3' |
«Тисауйварош», Тисауйварош Арбітр: Пампорідіс (Греція) |
23 жовтня 2009 |
Угорщина | 4 – 0 | Ліхтенштейн |
---|---|---|
Шкріба 58' Маркуш 61' Гюр 88' (авт.) Шимон 90+3' | Протокол |
«Вароші», Ньїредьгаза Арбітр: Тодоров (Болгарія) |
25 жовтня 2009 |
Ліхтенштейн | 0 – 6 | Росія |
---|---|---|
Протокол | Столяренко 9' Башкиров 20' Логуа 51' Жестоков 59' Плієв 76' Матяш 90+3' |
«Тисауйварош», Тисауйварош Арбітр: Тодоров (Болгарія) |
25 жовтня 2009 |
Угорщина | 5 - 1 | Латвія |
---|---|---|
Маркуш 6', 18' Тішлер 25' Лашкович 44' Шимон 90+3' | Протокол | Зюзінс 3' |
«Вароші», Ньїредьгаза Арбітр: Тюаль (Франція) |
28 жовтня 2009 |
Росія | 2 - 1 | Угорщина |
---|---|---|
Надь 27' (авт.) Логуа 56' | Протокол | Штібер 90+2' |
«Вароші», Ньїредьгаза Арбітр: Тюаль (Франція) |
28 жовтня 2009 |
Латвія | 4 - 0 | Ліхтенштейн |
---|---|---|
Протокол |
«Тисауйварош», Тисауйварош Арбітр: Пампорідіс (Греція) |
Група 10
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Нідерланди | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | +6 | 9 |
Чехія | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 2 | +5 | 6 |
Мальта | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | −5 | 1 |
Кіпр | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 9 | −6 | 1 |
12 листопада 2009 |
Нідерланди | 1 – 0 | Мальта |
---|---|---|
Де Роон 62' | Протокол |
Центральний, Та-Калі Арбітр: Маккурт (Північна Ірландія) |
12 листопада 2009 |
Чехія | 3 – 1 | Кіпр |
---|---|---|
Мусіол 56', 87' Скалак 78' | Протокол | Васіліу 75' |
Центральний, Та-Калі Арбітр: Лерьюс (Швеція) |
14 листопада 2009 |
Нідерланди | 5 – 1 | Кіпр |
---|---|---|
Ла Парра 26' Бакуна 35' Кастілліон 39' Бернет 66' Вісенто 88' | Протокол | Наях 86' (авт.) |
Центральний, Та-Калі Арбітр: Мажич (Сербія) |
14 листопада 2009 |
Мальта | 0 – 4 | Чехія |
---|---|---|
Протокол |
Центральний, Та-Калі Арбітр: Маккурт (Північна Ірландія) |
17 листопада 2009 |
Чехія | 0 – 1 | Нідерланди |
---|---|---|
Протокол | Ебесіліо 41' |
«Гіберніанс Граунд», Паола Арбітр: Лерьюс (Швеція) |
17 листопада 2009 |
Кіпр | 1 – 1 | Мальта |
---|---|---|
Міхаїл 88' | Протокол | Гаучі 64' |
Центральний, Та-Калі Арбітр: Мажич (Сербія) |
Група 11
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Норвегія | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 2 | +9 | 9 |
Бельгія | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 4 | +6 | 6 |
Казахстан | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 7 | −5 | 3 |
Андорра | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | −10 | 0 |
13 листопада 2009 |
Норвегія | 2 – 0 | Казахстан |
---|---|---|
Протокол |
Місцевий стадіон, Сінт-Ніклас Арбітр: Гіл (Польща) |
13 листопада 2009 |
Бельгія | 4 – 0 | Андорра |
---|---|---|
Протокол |
Хамме, Хамме Арбітр: Шілагава (Грузія) |
15 листопада 2009 |
Норвегія | 5 – 0 | Андорра |
---|---|---|
Олсен 23' Генріксен 45' Кастраті 65' Вангберг 85' Рінгстад 90+2' | Протокол |
Хамме, Хамме Арбітр: Шілагава (Грузія) |
15 листопада 2009 |
Казахстан | 0 – 4 | Бельгія |
---|---|---|
Протокол |
Фрайтль, Беверен Арбітр: Шимунович (Хорватія) |
18 листопада 2009 |
Бельгія | 2 – 4 | Норвегія |
---|---|---|
Бадібанга 72' Дюрваль 85' | Протокол |
Місцевий стадіон, Сінт-Ніклас Арбітр: Гіл (Польща) |
18 листопада 2009 |
Андорра | 1 – 2 | Казахстан |
---|---|---|
Валль 8' | Протокол | Курмашев 34' Лисенков 54' |
Фрайтль, Беверен Арбітр: Шимунович (Хорватія) |
Група 12
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Україна | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | +2 | 7 |
Чорногорія | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 |
Грузія | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | −1 | 2 |
Швеція | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | −1 | 2 |
9 жовтня 2009 |
Швеція | 0 – 0 | Чорногорія |
---|---|---|
Протокол |
Старк Арвід, Юнгшиле Арбітр: Еванс (Уельс) |
9 жовтня 2009 |
Україна | 1 – 0 | Грузія |
---|---|---|
Парцванія 67' | Протокол |
Едсборг ІП, Тролльгеттан Арбітр: Нзоло (Бельгія) |
11 жовтня 2009 |
Чорногорія | 1 – 1 | Україна |
---|---|---|
Весович 86' | Протокол | Задоя 50' |
Рімнерсваллен, Уддевалла Арбітр: Хатеган (Румунія) |
14 жовтня 2009 |
Україна | 1 – 0 | Швеція |
---|---|---|
Павлов 73' | Протокол |
Рімнерсваллен, Уддевалла Арбітр: Хатеган (Румунія) |
14 жовтня 2009 |
Грузія | 1 – 1 | Чорногорія |
---|---|---|
Ананідзе 32' | Протокол | Денкович 18' |
Старк Арвід, Юнгшиле Арбітр: Еванс (Уельс) |
Група 13
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Данія | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | +3 | 6 |
Азербайджан | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | +1 | 6 |
Польща | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 |
Ізраїль | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | −4 | 1 |
9 жовтня 2009 |
Ізраїль | 0 – 3 | Азербайджан |
---|---|---|
Протокол | Гасанов 20', 84' Іскендеров 30' |
Нес-Ціона, Нес-Ціона Арбітр: Рістосков (Болгарія) |
11 жовтня 2009 |
Польща | 1 – 2 | Азербайджан |
---|---|---|
Кухарчик 62' | Протокол |
Левіта, Кфар-Сава Арбітр: Рістосков (Болгарія) |
11 жовтня 2009 |
Данія | 1 – 0 | Ізраїль |
---|---|---|
Н. Йоргенсен 90' | Протокол |
Нес-Ціона, Нес-Ціона Арбітр: Кукулакіс (Греція) |
14 жовтня 2009 |
Ізраїль | 1 – 1 | Польща |
---|---|---|
Леві 41' | Протокол | Холота 24' |
Нес-Ціона, Нес-Ціона Арбітр: Фернандо (Іспанія) |
Треті місця у групах
Г | Збірна | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | Польща | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 |
6 | Австрія | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | −3 | 3 |
12 | Грузія | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | −1 | 1 |
7 | Ісландія | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | −1 | 1 |
9 | Латвія | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | −4 | 1 |
5 | Фарерські острови | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | −4 | 0 |
8 | Уельс | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | −4 | 0 |
10 | Мальта | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | −5 | 0 |
2 | Фінляндія | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | −6 | 0 |
4 | Литва | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | −6 | 0 |
11 | Казахстан | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | −6 | 0 |
3 | Молдова | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | −6 | 0 |
1 | Албанія | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | −7 | 0 |
Див. також
- Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2010
- Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2010 (елітний раунд)
Посилання
- Результати на rsssf.com [Архівовано 28 грудня 2018 у Wayback Machine.] (англ.)
- п
- о
- р
Чемпіонат Європи U-18 та U-19
U-18, 1948–2001 | |
Турніри | 1948 • 1949 • 1950 • 1951 • 1952 • 1953 • 1954 • 1955 • 1956 • 1957 • 1958 • 1959 • 1960 • 1961 • 1962 • 1963 • 1964 • 1965 • 1966 • 1967 • 1968 • 1969 • 1970 • 1971 • 1972 • 1973 • 1974 • 1975 • 1976 • 1977 • 1978 • 1979 • 1980 • 1981 • 1982 • 1983 • 1984 • 1986 • 1988 • 1990 • 1992 • 1993 • 1994 • 1995 • 1996 • 1997 • 1998 • 1999 • 2000 • 2001 |
---|---|
Кваліфікація |
|
U-19, 2002–до сьогодні | |
Турніри |
|
---|---|
Кваліфікація |
|