Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2014 (кваліфікаційний раунд)
Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2014 (кваліфікаційний раунд) — відбірний етап, що відбувся з вересня по листопад 2013 року у 13 групах та був першим етапом відбору до чемпіонату Європи 2014.
Група 1
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чехія | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 1 | +9 | 9 |
Кіпр | 3 | 1 | 1 | 1 | 10 | 6 | +4 | 4 |
Хорватія | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | 5 | +4 | 4 |
Гібралтар | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 17 | −17 | 0 |
17 жовтня 2013 14:30 |
Хорватія | 7–0 | Гібралтар |
---|---|---|
Єдвай 41' Пашалич 45+2' Колар 50', 62', 85' Муян 89' Билян 90+2' | Протокол |
Міський, Острава Арбітр: Пашай (Албанія) |
19 жовтня 2013 14:30 |
Гібралтар | 0–3 | Чехія |
---|---|---|
Протокол | Машек 40' Шик 47' Бухвальдек 57' |
Міський, Острава Арбітр: Пашай (Албанія) |
19 жовтня 2013 17:00 |
Хорватія | 2–2 | Кіпр |
---|---|---|
Муян 3' Колар 22' | Протокол | Макріс 76', 90+5' |
Міський, Опава Арбітр: Салманов (Азербайджан) |
22 жовтня 2013 17:00 |
Чехія | 3–0 | Хорватія |
---|---|---|
Содома 1' Віхта 17' Машек 22' | Протокол |
Міський, Опава Арбітр: Салманов (Азербайджан) |
22 жовтня 2013 17:00 |
Кіпр | 7–0 | Гібралтар |
---|---|---|
Макріс 3' Терапонтас 22' Лілліс 61' Дьямас 66', 90+5' Каціаті 89' Каро 90+1' | Протокол |
Міський, Острава Арбітр: Богнар (Угорщина) |
Група 2
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Румунія | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | +1 | 5 |
Литва | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 |
Вірменія | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 |
Польща | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | −1 | 2 |
10 жовтня 2013 11:00 |
Румунія | 1–1 | Вірменія |
---|---|---|
Віне 12' | Протокол | Симонян 44' |
Муніципальний, Іновроцлав Арбітр: Бітон (Шотландія) |
10 жовтня 2013 15:30 |
Польща | 1–1 | Литва |
---|---|---|
Франковський 63' | Протокол | Станкевічюс 36' |
Муніципальний, Іновроцлав Арбітр: Глодович (Сербія) |
12 жовтня 2013 15:00 |
Румунія | 1–0 | Литва |
---|---|---|
Віне 52' | Протокол |
ГКС Олімпія, Грудзьондз Арбітр: Естрада (Іспанія) |
12 жовтня 2013 15:00 |
Вірменія | 1–0 | Польща |
---|---|---|
Бакалян 75' | Протокол |
Тухоля, Тухоля Арбітр: Бітон (Шотландія) |
15 жовтня 2013 15:00 |
Польща | 1–1 | Румунія |
---|---|---|
Столярський 35' | Протокол | Баласа 4' |
ГКС Олімпія, Грудзьондз Арбітр: Естрада (Іспанія) |
15 жовтня 2013 15:00 |
Литва | 1–0 | Вірменія |
---|---|---|
Станкевічюс 15' | Протокол |
Тухоля, Тухоля Арбітр: Глодович (Сербія) |
Група 3
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ірландія | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | +3 | 7 |
Швеція | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 3 | +6 | 6 |
Боснія і Герцеговина | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | −3 | 2 |
Азербайджан | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | −6 | 1 |
10 жовтня 2013 14:00 |
Ірландія | 2–0 | Азербайджан |
---|---|---|
О'Салліван 34' О’Генлон 83' | Протокол |
Енґельгольмс ІП, Енгельгольм Арбітр: Вінчич (Словенія) |
10 жовтня 2013 18:00 |
Боснія і Герцеговина | 1–4 | Швеція |
---|---|---|
Аліспахич 47' | Протокол | Танкович 10', 56', 67' Зенелі 57' |
Вонґаваллен, Треллеборг Арбітр: Валері (Італія) |
12 жовтня 2013 14:00 |
Азербайджан | 0–0 | Боснія і Герцеговина |
---|---|---|
Протокол |
Ландскруна ІП, Ландскруна Арбітр: Вінчич (Словенія) |
12 жовтня 2013 16:00 |
Ірландія | 1–0 | Швеція |
---|---|---|
Келлі 83' | Протокол |
Енґельгольмс ІП, Енгельгольм Арбітр: Мечкаровскі (Македонія) |
15 жовтня 2013 14:00 |
Боснія і Герцеговина | 1–1 | Ірландія |
---|---|---|
Предрагович 24' | Протокол | Кроу 45+2' |
Вонґаваллен, Треллеборг Арбітр: Валері (Італія) |
15 жовтня 2013 14:00 |
Швеція | 5–1 | Азербайджан |
---|---|---|
Норденберг 16', 69' Гедлунд 33' Олауссон 53' Зенелі 55' | Протокол | Мурадбайлі 74' |
Ландскруна ІП, Ландскруна Арбітр: Мечкаровскі (Македонія) |
Група 4
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Бельгія | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | +4 | 7 |
Ісландія | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | −1 | 4 |
Франція | 3 | 0 | 3 | 0 | 5 | 5 | 0 | 3 |
Північна Ірландія | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | −3 | 1 |
10 жовтня 2013 15:00 |
Франція | 2–2 | Ісландія |
---|---|---|
Рабьо 22' Жан 24' | Протокол |
Місцевий стадіон, Тонгерен Арбітр: Радованович (Чорногорія) |
10 жовтня 2013 19:30 |
Бельгія | 2–0 | Північна Ірландія |
---|---|---|
Протокол |
Мейнштадіон, Берінген Арбітр: Йонсен (Норвегія) |
12 жовтня 2013 15:00 |
Бельгія | 2–0 | Ісландія |
---|---|---|
Протокол |
КВВ Тес Спорт, Тессендерло Арбітр: Кучін (Казахстан) |
12 жовтня 2013 19:30 |
Північна Ірландія | 1–1 | Франція |
---|---|---|
Ганна 88' | Протокол | Жан 68' |
Мейнштадіон, Берінген Арбітр: Радованович (Чорногорія) |
15 жовтня 2013 14:00 |
Франція | 2–2 | Бельгія |
---|---|---|
Дендонккер 12' (авт.) Рабьо 90+1' | Протокол | Фіоре 69' Бонгонда 78' |
Місцевий стадіон, Тонгерен Арбітр: Йонсен (Норвегія) |
15 жовтня 2013 14:00 |
Ісландія | 1–0 | Північна Ірландія |
---|---|---|
Омарссон 57' | Протокол |
КВВ Тес Спорт, Тессендерло Арбітр: Кучін (Казахстан) |
Група 5
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Німеччина | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | +6 | 7 |
Шотландія | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | +1 | 5 |
Латвія | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 7 | −4 | 4 |
Білорусь | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | −3 | 0 |
10 жовтня 2013 13:00 |
Шотландія | 1–1 | Латвія |
---|---|---|
Голд 90+1' | Протокол | Кнутс 21' |
Торпедо, Мінськ Арбітр: Ковач (Румунія) |
10 жовтня 2013 15:00 |
Німеччина | 2–1 | Білорусь |
---|---|---|
Мухтар 8' Гнабрі 63' | Протокол | Каборда 90+4' |
Міський, Борисов Арбітр: Спатас (Греція) |
12 жовтня 2013 13:00 |
Німеччина | 5–0 | Латвія |
---|---|---|
Зельке 22', 40', 49', 84' Дудзяк 37' | Протокол |
Торпедо, Мінськ Арбітр: Гванцеладзе (Грузія) |
12 жовтня 2013 15:00 |
Білорусь | 0–1 | Шотландія |
---|---|---|
Протокол | Джонстон 32' |
Міський, Борисов Арбітр: Ковач (Румунія) |
15 жовтня 2013 13:00 |
Шотландія | 1–1 | Німеччина |
---|---|---|
Волш 2' | Протокол | Гнабрі 62' |
Торпедо, Мінськ Арбітр: Спатас (Греція) |
15 жовтня 2013 13:00 |
Латвія | 2–1 | Білорусь |
---|---|---|
Протокол | Рассадкін 21' |
Міський, Борисов Арбітр: Гванцеладзе (Грузія) |
Група 6
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Греція | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 4 | +1 | 5 |
Болгарія | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | +1 | 5 |
Словаччина | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 6 | −1 | 2 |
Албанія | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | −1 | 2 |
12 листопада 2013 14:00 |
Словаччина | 1–2 | Болгарія |
---|---|---|
Беро 49' (пен.) | Протокол | Даскалов 20' Десподов 75' |
Раковські, Севлієво Арбітр: Біндельс (Люксембург) |
12 листопада 2013 17:00 |
Греція | 1–0 | Албанія |
---|---|---|
Поповіц 86' | Протокол |
Ловеч, Ловеч Арбітр: Шемеулевич (Ізраїль) |
14 листопада 2013 14:00 |
Греція | 1–1 | Болгарія |
---|---|---|
Доніс 21' | Протокол | Десподов 45+1' |
Раковські, Севлієво Арбітр: Дінгерт (Німеччина) |
14 листопада 2013 17:00 |
Албанія | 1–1 | Словаччина |
---|---|---|
Пренді 90+1' | Протокол | Беро 3' (пен.) |
Ловеч, Ловеч Арбітр: Біндельс (Люксембург) |
17 листопада 2013 17:00 |
Словаччина | 3–3 | Греція |
---|---|---|
Протокол | Крітікос 18' Доніс 76' Пантелакіс 90' |
Раковські, Севлієво Арбітр: Дінгерт (Німеччина) |
17 листопада 2013 14:00 |
Болгарія | 1–1 | Албанія |
---|---|---|
Даскалов 61' | Протокол | Пренді 75' |
Ловеч, Ловеч Арбітр: Шемеулевич (Ізраїль) |
Група 7
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Сербія | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | +5 | 9 |
Австрія | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 2 | +7 | 6 |
Казахстан | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | −5 | 1 |
Фінляндія | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 7 | −7 | 1 |
13 листопада 2013 13:00 |
Сербія | 3–0 | Казахстан |
---|---|---|
Протокол |
Срем Яково, Белград Арбітр: Вальїч (Боснія і Герцеговина) |
13 листопада 2013 13:00 |
Австрія | 6–0 | Фінляндія |
---|---|---|
Міхорл 16' Битикі 20', 67' Блущ 50' Розенбіглер 55' Грубек 88' | Протокол |
Суваца, Печинці Арбітр: Гантер (Ірландія) |
15 листопада 2013 13:00 |
Сербія | 1–0 | Фінляндія |
---|---|---|
Сімич 76' | Протокол |
Суваца, Печинці Арбітр: Ніколаїдес (Кіпр) |
15 листопада 2013 13:00 |
Казахстан | 1–3 | Австрія |
---|---|---|
Сулей 32' | Протокол | Битикі 4', 68' Гріллич 15' |
Срем Яково, Белград Арбітр: Вальїч (Боснія і Герцеговина) |
18 листопада 2013 13:00 |
Австрія | 0–1 | Сербія |
---|---|---|
Протокол | Мілінкович-Савич 12' |
Караджордже, Новий Сад Арбітр: Гантер (Ірландія) |
18 листопада 2013 13:00 |
Фінляндія | 0–0 | Казахстан |
---|---|---|
Протокол |
Срем Яково, Белград Арбітр: Ніколаїдес (Кіпр) |
Група 8
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Португалія | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 2 | +10 | 9 |
Норвегія | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | +5 | 6 |
Люксембург | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | −3 | 3 |
Сан-Марино | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | −12 | 0 |
14 листопада 2013 16:00 |
Норвегія | 2–0 | Сан-Марино |
---|---|---|
Фінне 88' Гестад 90+4' | Протокол |
Муніципальний, Мангуалде Арбітр: Саар (Естонія) |
14 листопада 2013 20:00 |
Португалія | 3–0 | Люксембург |
---|---|---|
Протокол |
Жуан Кардосу, Тондела Арбітр: Вучков (Хорватія) |
16 листопада 2013 16:00 |
Люксембург | 1–5 | Норвегія |
---|---|---|
Катич 38' | Протокол | Утвік 4', 48' Серлот 18', 41' Фінне 61' |
Парке Деспортіву Сант'Ана, Пеналва-ду-Каштелу Арбітр: Саар (Естонія) |
16 листопада 2013 18:00 |
Португалія | 6–0 | Сан-Марино |
---|---|---|
Понде 17', 35', 76' Мартінш 32' Сантуш 63' Луїш Рафаель 81' | Протокол |
Жуан Кардосу, Тондела Арбітр: Рачковський (Польща) |
19 листопада 2013 17:00 |
Норвегія | 2–3 | Португалія |
---|---|---|
Серлот 47' Сакор 90+4' | Протокол | Ґуццо 41', 52' Родригеш 45+1' |
Ештадіу ду Фонтелу, Візеу Арбітр: Вучков (Хорватія) |
19 листопада 2013 17:00 |
Сан-Марино | 0–4 | Люксембург |
---|---|---|
Протокол |
Жуан Кардосу, Тондела Арбітр: Рачковський (Польща) |
Група 9
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Англія | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 1 | +8 | 7 |
Швейцарія | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 2 | +5 | 6 |
Словенія | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | 4 | +5 | 4 |
Андорра | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 18 | −18 | 0 |
10 жовтня 2013 15:00 |
Швейцарія | 4–0 | Андорра |
---|---|---|
Ельведі 5' Тарашай 26', 79' Кустодіу 75' | Протокол |
10 жовтня 2013 15:00 |
Англія | 1–1 | Словенія |
---|---|---|
Бейкер 85' | Протокол | Барішич 13' |
Міський, Птуй Арбітр: Дунаускас (Литва) |
12 жовтня 2013 15:00 |
Швейцарія | 3–1 | Словенія |
---|---|---|
Протокол | Захович 59' |
Баковці, Баковці Арбітр: Екберг (Швеція) |
12 жовтня 2013 15:00 |
Андорра | 0–7 | Англія |
---|---|---|
Протокол | Беннетт 17', 78' Лофтус-Чік 20', 48' Пірсон 41', 45+2' Морріс 57' |
Міський, Птуй Арбітр: Дунаускас (Литва) |
15 жовтня 2013 15:00 |
Англія | 1–0 | Швейцарія |
---|---|---|
Беннетт 34' | Протокол |
15 жовтня 2013 15:00 |
Словенія | 7–0 | Андорра |
---|---|---|
Чрнігой 8', 37', 51' Гайїч 39' Барішич 58' Захович 72', 90+1' | Протокол |
Баковці, Баковці Арбітр: Екберг (Швеція) |
Група 10
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Данія | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | +2 | 6 |
Ізраїль | 3 | 2 | 0 | 1 | 12 | 3 | +9 | 6 |
Італія | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 2 | +5 | 6 |
Ліхтенштейн | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 16 | −16 | 0 |
8 жовтня 2013 16:00 |
Італія | 0–2 | Ізраїль |
---|---|---|
Протокол | Охана 15', 81' |
Га-Мошава, Петах-Тіква Арбітр: Ренвіль (Франція) |
8 жовтня 2013 16:00 |
Данія | 2–0 | Ліхтенштейн |
---|---|---|
Гюльсагер 36' Майгаард 58' | Протокол |
Національний спорткомплекс, Шефаїм Арбітр: Пізані (Мальта) |
10 жовтня 2013 16:00 |
Італія | 5–0 | Ліхтенштейн |
---|---|---|
Протокол |
Національний спорткомплекс, Шефаїм Арбітр: Пізані (Мальта) |
10 жовтня 2013 16:00 |
Ізраїль | 1–3 | Данія |
---|---|---|
Шамір 78' | Протокол |
Га-Мошава, Петах-Тіква Арбітр: Костадінов (Болгарія) |
13 жовтня 2013 16:00 |
Данія | 0–2 | Італія |
---|---|---|
Протокол | Креччо 39' Петанья 87' |
Національний спорткомплекс, Шефаїм Арбітр: Ренвіль (Франція) |
13 жовтня 2013 16:00 |
Ліхтенштейн | 0–9 | Ізраїль |
---|---|---|
Протокол | Сафурі 19' Гагі 23', 50' Даніно 29' Перец 41' Абу Ель Хіджа 52' Коен 80', 84' Шамір 82' |
Га-Мошава, Петах-Тіква Арбітр: Костадінов (Болгарія) |
Група 11
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Грузія | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 2 | +7 | 9 |
Уельс | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 5 | +2 | 4 |
Нідерланди | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | +2 | 4 |
Молдова | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | −11 | 0 |
13 листопада 2013 11:00 |
Грузія | 5–1 | Уельс |
---|---|---|
Папунашвілі 22' Жікія 26', 56' Гурешидзе 43' Цинцадзе 60' | Протокол | О'Салліван 85' |
Стадіон імені Михайла Месхі, Тбілісі Арбітр: Гестраніус (Фінляндія) |
13 листопада 2013 12:00 |
Нідерланди | 3–0 | Молдова |
---|---|---|
Протокол |
Динамо Арена імені Бориса Пайчадзе, Тбілісі Арбітр: Драхта (Австрія) |
15 листопада 2013 11:00 |
Молдова | 0–2 | Грузія |
---|---|---|
Протокол | Кікабідзе 4' Абурджанія 8' |
Стадіон імені Михайла Месхі, Тбілісі Арбітр: Драхта (Австрія) |
15 листопада 2013 12:00 |
Нідерланди | 0–0 | Уельс |
---|---|---|
Протокол |
Динамо Арена імені Бориса Пайчадзе, Тбілісі Арбітр: Зелінка (Чехія) |
18 листопада 2013 12:00 |
Грузія | 2–1 | Нідерланди |
---|---|---|
Папунашвілі 10' Абурджанія 51' | Протокол | Живкович 45+1' |
Стадіон імені Михайла Месхі, Тбілісі Арбітр: Зелінка (Чехія) |
18 листопада 2013 12:00 |
Уельс | 6–0 | Молдова |
---|---|---|
Протокол |
Динамо Арена імені Бориса Пайчадзе, Тбілісі Арбітр: Гестраніус (Фінляндія) |
Група 12
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Туреччина | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 3 | +4 | 6 |
Чорногорія | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 3 | +5 | 6 |
Північна Македонія | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 5 | +3 | 6 |
Фарерські острови | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | −12 | 0 |
6 вересня 2013 16:00 |
Туреччина | 4–1 | Північна Македонія |
---|---|---|
Чинар 14' Ташдемір 30', 63' Альтінташ 49' | Протокол | Імері 33' (пен.) |
Кукуш, Струмиця Арбітр: Валашек (Словаччина) |
6 вересня 2013 16:00 |
Чорногорія | 5–0 | Фарерські острови |
---|---|---|
Протокол |
Младость, Струмиця Арбітр: Мєшков (Росія) |
8 вересня 2013 16:00 |
Туреччина | 2–0 | Фарерські острови |
---|---|---|
Зенгін 42' Демірджи 48' | Протокол |
Младость, Струмиця Арбітр: Клосснер (Швейцарія) |
8 вересня 2013 16:00 |
Північна Македонія | 2–1 | Чорногорія |
---|---|---|
Велкоскі 13' Костовскі 90+1' | Протокол | Милошевич 64' |
Кукуш, Струмиця Арбітр: Мєшков (Росія) |
11 вересня 2013 16:00 |
Чорногорія | 2–1 | Туреччина |
---|---|---|
Баошич 6' Чосич 13' | Протокол | Туфан 19' |
Младость, Струмиця Арбітр: Валашек (Словаччина) |
11 вересня 2013 16:00 |
Фарерські острови | 0–5 | Північна Македонія |
---|---|---|
Протокол | Маркоскі 11' Велкоскі 16' Костовскі 65' Імері 71' Сулейманов 87' |
Кукуш, Струмиця Арбітр: Клосснер (Швейцарія) |
Група 13
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Росія | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 2 | +8 | 7 |
Україна | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | +6 | 7 |
Естонія | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 10 | −6 | 1 |
Мальта | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 10 | −8 | 1 |
10 жовтня 2013 13:00 |
Україна | 3–1 | Естонія |
---|---|---|
Протокол | Качараба 44' (авт.) |
Рубін, Казань Арбітр: Кеглет (Данія) |
10 жовтня 2013 17:00 |
Росія | 4–0 | Мальта |
---|---|---|
Мартусевич 4' Давидов 18', 45' Єфремов 78' | Протокол |
Рубін, Казань Арбітр: Йонссон (Ісландія) |
12 жовтня 2013 17:00 |
Росія | 5–1 | Естонія |
---|---|---|
Протокол | Салісте 1' |
Рубін, Казань Арбітр: Феррейра (Португалія) |
15 жовтня 2013 17:00 |
Україна | 1–1 | Росія |
---|---|---|
Коваленко 45+1' | Протокол | Моргунов 17' |
Рубін, Казань Арбітр: Феррейра (Португалія) |
15 жовтня 2013 17:00 |
Естонія | 2–2 | Мальта |
---|---|---|
Протокол | Маккей 33' Дебоно 84' |
Трудові резерви, Казань Арбітр: Йонссон (Ісландія) |
Треті місця у групах
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Італія | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
Північна Македонія | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | −2 | 3 |
Франція | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2 |
Словаччина | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | −1 | 1 |
Вірменія | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | −1 | 1 |
Нідерланди | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | −1 | 1 |
Словенія | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | −2 | 1 |
Боснія і Герцеговина | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | −3 | 1 |
Хорватія | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | −3 | 1 |
Латвія | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | −5 | 1 |
Казахстан | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | −5 | 0 |
Естонія | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | −6 | 0 |
Люксембург | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | −7 | 0 |
Див. також
- Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2014
- Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2014 (елітний раунд)
Посилання
- Результати на rsssf.com [Архівовано 5 березня 2016 у Wayback Machine.] (англ.)
- UEFA.com [Архівовано 21 липня 2011 у Wayback Machine.] (англ.)
- п
- о
- р
Чемпіонат Європи U-18 та U-19
U-18, 1948–2001 | |
Турніри | 1948 • 1949 • 1950 • 1951 • 1952 • 1953 • 1954 • 1955 • 1956 • 1957 • 1958 • 1959 • 1960 • 1961 • 1962 • 1963 • 1964 • 1965 • 1966 • 1967 • 1968 • 1969 • 1970 • 1971 • 1972 • 1973 • 1974 • 1975 • 1976 • 1977 • 1978 • 1979 • 1980 • 1981 • 1982 • 1983 • 1984 • 1986 • 1988 • 1990 • 1992 • 1993 • 1994 • 1995 • 1996 • 1997 • 1998 • 1999 • 2000 • 2001 |
---|---|
Кваліфікація |
|
U-19, 2002–до сьогодні | |
Турніри |
|
---|---|
Кваліфікація |
|