Adelaide International 1 2023, чоловіки, одиночний розряд
Adelaide International 1 2023, чоловіки, одиночний розряд | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Adelaide International 1 2023 | |||||||
Чемпіон 2022 | е | ||||||
Переможець | Новак Джокович | ||||||
Фіналіст | Себастіан Корда | ||||||
Рахунок фіналу | 6–7(8–10), 7–6(7–3), 6–4 | ||||||
Деталі | |||||||
Сітка | 32 (3 WC, 4 Q) | ||||||
К-ть сіяних | 8 | ||||||
Дисципліни | |||||||
| |||||||
|
Докладніше: Adelaide International 1 2023
В чоловічому одиночному розряді турнір Adelaide International 1 2023 виграв Новак Джокович, здолавши в фіналі Себастіана Корду з рахунком 6–7(8–10), 7–6(7–3), 6–4. Він відіграв чемпіонський матчбол на шляху до 92-ої перемоги в Турі, зрівнявшись зі здобутком Рафаеля Надаля на четвертому місці серед усіх гравців Відкритої ери.
Титул повинен був захищати Гаель Монфіс[1], але вирішив цього року не брати участі.
Сіяні
- Новак Джокович (Чемпіон)
- Фелікс Оже-Аліассім (1 коло)
- Данило Медведєв (півфінал)
- Андрій Рубльов (тенісист) (1 коло)
- Гольгер Руне (1 коло)
- Яннік Сіннер (чвертьфінал)
- Денис Шаповалов (чвертьфінал)
- Карен Хачанов (чвертьфінал)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
1 | Новак Джокович | 6 | 6 | |||||||||
3 | Данило Медведєв | 3 | 4 | |||||||||
1 | Новак Джокович | 68 | 77 | 6 | ||||||||
Себастіан Корда | 710 | 63 | 4 | |||||||||
Себастіан Корда | 77 | 1 | ||||||||||
Нісіока Йосіхіто | 65 | 0r |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Н Джокович | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
К Летьєнн | 3 | 2 | 1 | Н Джокович | 77 | 77 | |||||||||||||||||||
WC | Дж Томпсон | 3 | 4 | К Аліс | 63 | 65 | |||||||||||||||||||
К Аліс | 6 | 6 | 1 | Н Джокович | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
М Імер | 4 | 2 | 7 | Д Шаповалов | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
Q | Р Сафіуллін | 6 | 6 | Q | Р Сафіуллін | 4 | 3 | ||||||||||||||||||
Q | Р Хіджіката | 6 | 4 | 3 | 7 | Д Шаповалов | 6 | 6 | |||||||||||||||||
7 | Д Шаповалов | 2 | 6 | 6 | 1 | Н Джокович | 6 | 6 | |||||||||||||||||
3 | Д Медведєв | 78 | 2 | 3 | Д Медведєв | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
Л Сонего | 66 | 1r | 3 | Д Медведєв | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
М Кецманович | 6 | 6 | М Кецманович | 0 | 3 | ||||||||||||||||||||
WC | К О'Коннелл | 4 | 4 | 3 | Д Медведєв | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | СУ Квон | 2 | 1 | 8 | К Хачанов | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
Дж Дрейпер | 6 | 6 | Дж Дрейпер | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||
П Качін | 2 | 4 | 8 | К Хачанов | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
8 | К Хачанов | 6 | 6 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
6 | Я Сіннер | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
PR | К Едмунд | 3 | 2 | 6 | Я Сіннер | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | Т Коккінакіс | 77 | 79 | WC | Т Коккінакіс | 62 | 4 | ||||||||||||||||||
М Крессі | 64 | 67 | 6 | Я Сіннер | 5 | 1 | |||||||||||||||||||
Е Маррі | 63 | 3 | С Корда | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
С Корда | 77 | 6 | С Корда | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Р Баутіста Агут | 4 | 6 | 6 | Р Баутіста Агут | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
4 | А Рубльов | 6 | 3 | 4 | С Корда | 77 | 1 | ||||||||||||||||||
5 | Г Руне | 6 | 4 | 4 | Й Нісіока | 65 | 0r | ||||||||||||||||||
Й Нісіока | 2 | 6 | 6 | Й Нісіока | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
М Макдоналд | 6 | 0 | М Макдоналд | 4 | 3 | ||||||||||||||||||||
ДЕ Галан | 3 | 0r | Й Нісіока | 77 | 68 | 6 | |||||||||||||||||||
М Джірон | 77 | 66 | 7 | Q | А Попирін | 64 | 710 | 2 | |||||||||||||||||
Р Гаске | 65 | 78 | 5 | М Джірон | 6 | 4 | 3 | ||||||||||||||||||
Q | А Попирін | 6 | 77 | Q | А Попирін | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
2 | Ф Оже-Аліассім | 4 | 65 |
Кваліфікація
Сіяні
- Квон Сун У (відібралася)
- Юго Ембер (1 коло)
- Роман Сафіуллін (відібралася)
- Грегуар Баррер (1 коло)
- Таро Даніел (гра за відбір)
- Бен Шелтон (1 коло)
- Васек Поспішил (гра за відбір)
- Чжан Чжічжень (1 коло)
Відібралися
- Квон Сун У
- Алексей Попирін
- Роман Сафіуллін
- Рінкі Хіджіката
Сітка кваліфікації
Перший номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
1 | Квон Сун У | 6 | 6 | |||||||||
Домінік Тім | 4 | 1 | ||||||||||
1 | Квон Сун У | 77 | 4 | 77 | ||||||||
5 | Таро Даніел | 64 | 6 | 62 | ||||||||
WC | Едвард Вінтер | 1 | 0 | |||||||||
5 | Таро Даніел | 6 | 6 |
Другий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Юго Ембер | 3 | 61 | |||||||||
У Ібін | 6 | 77 | ||||||||||
У Ібін | 4 | 6 | 5 | |||||||||
Алексей Попирін | 6 | 3 | 7 | |||||||||
Алексей Попирін | 6 | 6 | ||||||||||
8 | Чжан Чжічжень | 2 | 3 |
Третій номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
3 | Роман Сафіуллін | 62 | 6 | 6 | ||||||||
Яннік Ганфманн | 77 | 4 | 4 | |||||||||
3 | Роман Сафіуллін | 65 | 6 | 6 | ||||||||
7 | Васек Поспішил | 77 | 2 | 3 | ||||||||
Джон Міллман | 5 | 2 | ||||||||||
7 | Васек Поспішил | 7 | 6 |
Четвертий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Грегуар Баррер | 2 | 3 | |||||||||
WC | Рінкі Хіджіката | 6 | 6 | |||||||||
WC | Рінкі Хіджіката | 7 | 6 | |||||||||
Джеймс Дакворт | 5 | 4 | ||||||||||
Джеймс Дакворт | 6 | 77 | ||||||||||
6 | Бен Шелтон | 3 | 62 |
Посилання на джерела
- ↑ Monfils Fends Off Khachanov To Clinch Adelaide Title. Association of Tennis Professionals. 9 січня 2022. Архів оригіналу за 9 січня 2022. Процитовано 9 січня 2022.
Зовнішні посилання
- Основна сітка
- Сітка кваліфікації
|