Medal | Zawodnik | Dyscyplina sportowa | Konkurencja |
Złoto | Steeve Guenot | Zapasy | styl klasyczny do 66 kg mężczyzn |
Złoto | Alain Bernard | Pływanie | 100 m stylem dowolnym mężczyzn |
Złoto | Jérôme Jeannet Fabrice Jeannet Ulrich Robeiri | Szermierka | szpada drużynowo mężczyzn |
Złoto | Julien Pillet Boris Sanson Nicolas Lopez | Szermierka | szabla drużynowo mężczyzn |
Złoto | Anne-Caroline Chausson | Kolarstwo | BMX kobiet |
Złoto | Julien Absalon | Kolarstwo | cross-country mężczyzn |
Złoto | Jérôme Fernandez Didier Dinart Cédric Burdet Guillaume Gille Bertrand Gille Daniel Narcisse Olivier Girault Daouda Karaboué Nikola Karabatić Christophe Kempe Thierry Omeyer Joël Abati Luc Abalo Michaël Guigou Cédric Paty | Piłka ręczna | turniej drużynowy mężczyzn |
Srebro | Fabrice Jeannet | Szermierka | szpada indywidualnie mężczyzn |
Srebro | Benjamin Darbelet | Judo | do 66 kg mężczyzn |
Srebro | Amaury Leveaux Fabien Gilot Frédérick Bousquet Alain Bernard | Pływanie | sztafeta 4x100 m stylem dowolnym mężczyzn |
Srebro | Fabien Lefèvre | Kajakarstwo | kajakarstwo górskie K-1 mężczyzn |
Srebro | Nicolas Lopez | Szermierka | szabla indywidualnie mężczyzn |
Srebro | Lucie Décosse | Judo | do 63 kg kobiet |
Srebro | Vencelas Dabaya | Podnoszenie ciężarów | do 69 kg mężczyzn |
Srebro | Grégory Baugé Kévin Sireau Arnaud Tournant | Kolarstwo | kolarstwo torowe sprint drużynowo mężczyzn |
Srebro | Amaury Leveaux | Pływanie | 50 m stylem dowolnym mężczyzn |
Srebro | Thomas Bouhail | Gimnastyka | skoki mężczyzn |
Srebro | Mahiedine Mekhissi-Benabbad | Lekkoatletyka | bieg na 3000 m z przeszkodami mężczyzn |
Srebro | Julien Bontemps | Żeglarstwo | windsurfing mężczyzn |
Srebro | Laëtitia Le Corguillé | Kolarstwo | BMX kobiet |
Srebro | Jean-Christophe Péraud | Kolarstwo | cross-country mężczyzn |
Srebro | Khedafi Djelkhir | Boks | waga piórkowa (do 57 kg) mężczyzn |
Srebro | Daouda Sow | Boks | waga lekka (do 60 kg) mężczyzn |
Brąz | Sophie Dodemont Virginie Arnold Bérengère Schuh | Łucznictwo | drużynowo kobiet |
Brąz | Hugues Duboscq | Pływanie | 100 m stylem klasycznym mężczyzn |
Brąz | Christophe Guenot | Zapasy | styl klasyczny do 74 kg mężczyzn |
Brąz | Benoît Caranobe | Gimnastyka | wielobój indywidualnie mężczyzn |
Brąz | Stéphanie Possamaï | Judo | powyżej 78 kg kobiet |
Brąz | Teddy Riner | Judo | powyżej 100 kg mężczyzn |
Brąz | Alain Bernard | Pływanie | 50 m stylem dowolnym mężczyzn |
Brąz | Anthony Terras | Strzelectwo | skeet mężczyzn |
Brąz | Julien Desprès Benjamin Rondeau Germain Chardin Dorian Mortelette | Wioślarstwo | czwórka podwójna mężczyzn |
Brąz | Guillaume Florent | Żeglarstwo | klasa Finn mężczyzn |
Brąz | Jonathan Coeffic Pierre-Jean Peltier Julien Bahain Cédric Berrest | Wioślarstwo | czwórka bez sternika mężczyzn |
Brąz | Nicolas Charbonnier Olivier Bausset | Żeglarstwo | klasa 470 mężczyzn |
Brąz | Mickaël Bourgain | Kolarstwo | kolarstwo torowe sprint mężczyzn |
Brąz | Alexis Vastine | Boks | waga lekkopółśrednia (do 64 kg) mężczyzn |
Brąz | Gwladys Épangue | Taekwondo | do 67 kg kobiet |
Brąz | Marie Delattre Anne-Laure Viard | Kajakarstwo | K-2 500 m kobiet |
Brąz | Mehdi Baala | Lekkoatletyka | bieg na 1500 m mężczyzn |